• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
diduli - специалист
Как да премахна винервайса който е на 3 пласта и е в целия апартамент (4 стаи ). Няма ли друг по практичен и бърз начин за отстраняването му от мокрене и шпакла .? :?
sameks - специалист
Не го махай!Мини го на две ръце с грунд!Може БОРО или Артфикс.Успех и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!
diduli - специалист
Надявах се тайно да може да стане по този начин. :-D Весели празници на всички !!!
toni_g79 - специалист
Бе "става",ама да няма после що се пука и пада на люспи :wink:
Rumen Iankov - специалист
Намокри и го свали с гъба и шпакла.Иначе след време може да ти създаде сериозни ядове.
sameks - специалист
Ами тогава с БЕЗИР!100%сигурно.И хубав латекс .С добра покривност.Защото сивее след 2 ръце.
housedoktor - майстор
Това за безира кой те посъветва?. Колегата toni_g79 ти го каза много добре -става,но...има рискове
diduli - специалист
Това с безира даже не го разбрах,но няма значение.Важното е че ще трябва поне малко да го поизтъркам с гъбката :lol: !!!
sameks - специалист
25 години ми е апартамента.Преди 25г нямаше сегашните глезотии,а само безир.Поне по пет пъти съм боядисвал стаите,а кухнята където ми е печката с водна риза всяка година.Не е трепнало.Последно си боядисах един килер в апартамента.Тавана първо намазах с Артфикс щото имах останал и не ми се купуваше безир.А пък е и по ефтин.
me_against - специалист
Недай се занимава с грундове. Препaтил съм от тях. Винаги избива тоя винервайс. С нищо не се свързва дълготрайно и качествено.
Взимах една твърда шпакла и изстъргваш всичко до основата. Остава малко винаги на местата, където е наслоено. После е една гъба измиваш и ако е останало още минаваш го със по-една щкурка - 80 или 100. Ако има дупки, вдлъбнатини или пукнатини - грунд (безцветен или бял), по- големите запълваш със теракол и после със сатен гипс, грунд след това (безцветен или бял). Латексът на две ръце покрива всичко. :-D
Ако грундирваш с бетонконтакт (розовия), после шпакловай с гипс. Иначе ще отидат ще отидат 405 ръце латекс. Гледай грунда и латекса да се на един и същ производител, за да нямаш проблеми.
Последна промяна от me_against на чет дек 30, 2010 5:47 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2

Тема "Отстраняване на винервайс !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: