• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
любител - специалист
Това не го разбрах за подиума точно, но си предвиди изолация на пода на терасата и така ще си изравниш нивото или повдигнеш ако за там си имала предвид. Изолацията не е излишна дори съседа отдолу да е остъклен.
и аз не разбрах какво точно смяташ да направиш...обаче аз си избих малката стена под прозореца и си сложих дограма, която се товаря изцяло като врата (тип френски прозорец). Сега си облагородявам и балкона, и лятото като си отворя вратите и си живея на балкона :-D мога да си гледам даже тв ако искам от там, а като озеленя и ще стане чудо и приказ. Мен (като може би повечето софиянци) си ме влече градинката, не бих си остъклил балкона за нищо на света, но зависи все пак и къде живееш и каква ти е гледката...
UNIOR - модератор
По хубаво от това да имаш тераса няма,цигарка да палнеш, кафенце да пиинеш огрян от първите лъчи, да огледаш комшийката как простира,да погледнеш в деколтето на някое моме с дълбоко деколте минаващо под балкона, Ех красота :-D
ico_juve - напреднал
Моля, спрете с изказванията кое било селения и кое било тъпотия.......
Този сайт е за рамяна на мнения с конкретна насоченост, а не за унизяването на един или друг от този форум.
Напълно разбрах идеята за подиума - много е красиво и функционално,пък и с един плъзгащ прозорец за лятото решава проблема от липсата на тераса.
Относно сушилнята съм 100% ЗА! В момента аз си правя дрешник и там вмъквам сушилнята, въпреки, че имам цяла тераса свободна-повярвайте ми, че простирането по разни въжета остана в миналото, по време на урбанизацията, когато всички от селата се юрнаха по градовете. Сушенето на простора губи време, не е приятна гледка-изобщо няма никакъв смисъл. Една сушилня от 400 лева е страхотна "инвестиция" за домакинята.
Това е от мен......
И между другото забелязвам, че тук се лансират идеите само на определени хора - и тук нещата започват да опират до Шуробаджанащина!
velsi - Почетен майстор
Би ли пояснил какво разбираш под "лансиране на идеите"? По мое мнение, а и мисля, че това е очевидно, идеите и съветите в този форум са напълно безплатни и добронамерени. Никой няма финансова или каквато и да било друга изгода от даване или недаване на съвети и идеи, както и никой не е длъжен по никакъв начин да се съобрази или възползва от получен съвет или идея. В този ред на мисли не разбирам какво точно имаш предвид под "шуробаджанащина".
UNIOR - модератор
ico_juve написа:
И между другото забелязвам, че тук се лансират идеите само на определени хора - и тук нещата започват да опират до Шуробаджанащина!
Я поясни че ина мен не ми е ясно тУЙйй :?
UNIOR - модератор
Наздраве приятелю :prost:
ICC - специалист
Относно изтупването на завивките, аз мисля, че това е древно средство против акари, а за терасата, това наистина е начин да се докоснеш до природата, не се лишавай от тази възможност!
Харалампи - специалист
UNIOR написа:
По хубаво от това да имаш тераса няма,цигарка да палнеш, кафенце да пиинеш огрян от първите лъчи, да огледаш комшийката как простира,да погледнеш в деколтето на някое моме с дълбоко деколте минаващо под балкона, Ех красота :-D

Направо се учудвам колко си приличаме. Преди месец се бях покатерил на една тераса да заварям и щях да се капична, като мина една мома с дълбоко изрязано деколте, с пълнеж който се тресеша като желе.

Поправка, преди поне два месеца.
  • 1
  • 2

Тема "панелка без тераса?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: