Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
нед юни 06, 2021 7:46 amAndri01 написа:
мирко,това "НЗ" се използва от хлапетиите вместо " не знам"!! А като гледам си над 30-те, така,че пиши нормално....ако можеш, разбира се!! :)
Andri01
Ти да не си от редакцията на сайта или някой пенсиониран даскал на който му е скучно и следи всеки пост и дебне някой да пропусне някоя запетая или да напише 'нз' вместо не знам айде моля те чак пък толкова..... :wink:
нед юни 06, 2021 9:04 amkrasi92 написа:
Сложи ги от вътрешната страна. По малка ще стане
Ще пробвам :wink:
Andri01 - майстор
мирко, тези тъпи съкращение ги ползвай в фейсбук. Тука пишат грамотни хора и това е обида към тях. Особено от хора с 3-4 поста,търсещи помощ!! Предполагам,че схвана какво ти пиша?
"...Хайде моля те чак пък толкова "
пон юни 07, 2021 9:07 amAndri01 написа:
мирко, тези тъпи съкращение ги ползвай в фейсбук. Тука пишат грамотни хора и това е обида към тях. Особено от хора с 3-4 поста,търсещи помощ!! Предполагам,че схвана какво ти пиша?
"...Хайде моля те чак пък толкова "
Много Издребняваш...не съм писал на китайски че тия хора търсещи помощ да не разберат... Както и да е приключвам спора с тебе... И имаш правописна грешка
" :lol: Тези тъпи съкращениЕ"
Andri01 - майстор
:lol: "... Издребняваш..."-пише се с малка буква,когато не е в началото на изречението!!! Пред "ЧЕ" се пише запетая,многознайко!! :lol: :lol:
пон юни 07, 2021 6:48 pmAndri01 написа:
:lol: "... Издребняваш..."-пише се с малка буква,когато не е в началото на изречението!!! Пред "ЧЕ" се пише запетая,многознайко!! :lol: :lol:
Az nqmam pretencii smotanqko are duhai supata krai... Че ми писна от тебе тъп бот такъв
Andri01 - майстор
smotanqko, имаш 9 поста,срещу 6916 !! Или освен с граматиката си скаран и с математиката?! В условията на форума пише:" използва се само кирилица, и се избягват личните обиди"!! ...smotanqko :lol: :lol: :lol:

Тема "ГРАДИНСКО БАРБЕКЮ - финансово икономичен вариант" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: