• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Kumay - майстор
Колеги! Трябват още пари за клапата! Събраната сума е 1 898.00 лв, а клапата струва 4 800.00.
Операцията е насрочена за понеделник.Който има желание да помогне, но по някаква причина не е успял досега - да го направи днес!
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте! Операцията на Митака беше на 2-ри Юни,всичко мина добре,старата клапа е махната и е поставена нова,но после се усложниха нещата.Преместиха го от операционната направо във реанимация,проблем с белите дробове.Не може да диша на 100% сам и му помагат с апарат.На третия ден от операцията ми казаха че Митко трябва да бъдел преместен в Русе в интензивно.Попитах защо и ми казаха в прав текст че такъв болен струвал много скъпо и Русенци да си го вземели при тях.Пет дена бягах като гламав от Варна до Русе и оратно,навъртях над 2000 км.да си търся линейка екип и апаратура,всеки ме прехвърля на другия.Накрая не издържах и написах писмо до Министерството на здравеопазването,пуснах го по ел.пощата в 8.30 сутринта и в 10 ч. преди обяд бях приет в кабинета на директора във Варненската болница и всички с учудване ми казваха че не знаели че съм имал такъв проблем.Вече се били свързали със директора на Русенската болница и въпроса бил решен,линейка,екип и апаратура ще има,видях копие от писмото на бюрото на директора.Но сагата не свършва до тук,днес може би или утре не знам (това ще разбера като отида на обяд да видя Митака) ще му правят трахиостомия наново защото не можел да си изкашля храчките сам и ще трябва да се аспирира с апарат.Не свършват мъките на това момче.
ivouz - специалист
Ще се оправи момчето.Кураж,кураж,кураж....Стискам палци!!
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте! Просто съм толкова объркан от всичко което става че просто пропуснах да благодаря на хората които бяха съпричастни и помогнаха отново на Митко да му се смени клапата.Огромно благодаря от мое име и от името на Митко. :prayer: :prayer: :prayer:
sstefanov - майстор
Пожелавам ти сила и търпение, а на Митко - здраве!
Дано скоро да прочетем тук по-добри новини.
пишман_майстор - майстор
Случайно мернах темата, съжалявам, че е чак сега! Искам да пратя малко пари. Данните по-горе актуални ли са?
Kumay написа:
Паричен превод с такса 1,2% от изпратената сума
ЕКОНТ
Офис "Русе Волов"
Адрес на офиса
Русе
кв.Дружба 1 бул "Христо Ботев" № 1
Георги Черников Иванов
тел.0877376652

И кураж!
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте! Майсторчето ме подсети че скоро не съм ви писал за Митачето.Работите след последната операция не са много добре.Много по тежко минава възстановяването.Не изпълнява команди,още е със трахиостомия (тръба в гърлото,за обхрачване),Целият е скован,въпреки всекидневните рехабилитации.Не искам да ви товаря повече с проблемите си.Но не сме се отказали,борбата продължава.
crez - майстор
Кураж братко, всеки за съжаление трябва до изпие горчивата чаша на неволите си докрай. Стискам палци за бързо оздравяване.
Георги Иванов(алцек) - специалист
С огромна мъка искам да Ви известя ,че моето Митаче вече не е сред нас.Искам да изкажа огромните си благодарности на всички които помогнаха с каквото могат за да го върна отново към нормалния живот,но съдбата и некадърността на нашите лекари или по-точно на неадекватната ни здравна система ми го отнеха завинаги.Знам че сега е на по-добро място където вече няма физическа болка.Почивай в мир момченцето ми.
пишман_майстор - майстор
Боже...нека почива в мир Митко. Приеми моите най-искрени съболезнования !
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "НЕКА ПОМОГНЕМ ЗА МИТКО!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: