Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Абстрахирай се от липсата на ток
lov - майстор
Оправя се с хамалогия. Разваляне и зидане на ново но без да подсилите цялата конструкция от вътре с бетон ще се изтумби на друго място.
bulhomes2 - майстор
То като ще се събаря - по-добре да го оставим сам да падне, пък тогава ще се прави.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VFytX_OjJJE[/youtube]
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Този видеоклип е частен.
Съжаляваме за това.
bulhomes2 - майстор
Сори. Май го оправих...

Мисля да пробваме - няколко железа набиваме над изтумбеното. Разваляме изтумбеното с идеята железата да държат зида над тях. Махаме от пръстта зад изтумбеното. Връщаме камъните в зида с бетон във вътрешната част.
Последна промяна от bulhomes2 на нед авг 09, 2015 8:47 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ама то има някакви бетони там, май? Я се хвани и опиши цялата ситуация
Сега ли е зидано, какво е било, защо е кръгло (че умрем от любопитство), какъв е тоя бетон в средата и тн подробности
bulhomes2 - майстор
Така си е купил мястото. Само бетона горе го прави наскоро, че ще слага басейн. Зида най-вероятно е правен през турско...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Подробности за правения бетон? Новият собственик ли е пълнил с пръст?
Andri01 - майстор
От любопитство прочетох всички отговори! Но не проумях, как отговарящите виждат този изтумбен зид? Снимките са / най меко казано на еб...м страна!/ Аз ако искам да помогна,ще започна с това: "моля,те колега завърти снимките,за да се видят като хората!?". В противен случай,очаквай и подобни отговори...завъртяни на страна! :) Или може би е от Троянската :?
bulhomes2 - майстор
bulhomes2 написа:
...Пп. Сори за снимките, че излизат изчанчени, ма от телефона ми е зор да ги оправя.
Добре си прочел отговорите, но не и заданието. Темата я пуснах от телефона там, и чак при публикуването им видях, че са излези обърнати. Ма ча па толкоз да не ти е ясно като и клип има... Ще ги оправя де...

Пръст си е имало и преди. Това някога е било обор. След изливането на бетона човека е вдигнал още десетина сантиметра зид и е сложил свежа пръст за затревяване.

Тема "Спасяване на изтумбен зид" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: