Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Andri01 - майстор
Гаражната ми врата е нормална-двукрила с нестандартно дистанционно задвижване..Мога да предоставя инфо и снимки ,ако някой се интересува. Задвижването е на 12в. с ел.мотор от чистачки на лека кола. За съжаление не мога да направя клип/ толкова акъл ,де :) /. Дистанционното управление е от старо ДУ за кола. Извинявам се,че го пуснах като нова тема ,но...така се получи в бързината:(.
koleto84 - специалист
Не че ме интерсува ама ще ми е интерестно да видя някоя снимка.Може и без клип.Предполагам,че ще е интерестно и на другите участници във форума.
Andri01 - майстор
Няма проблем, но нека е утре-ще направя няколко снимки по светло и ще ги кача. А иначе подробности ,мога да дам на всеки заинтересован.
kuger - майстор
Пускай, и мен ме заинтересува.
shotik - майстор
Още един любопитен ! :-D

Моето мото е : винаги може да научиш нещо ново
romanpm - майстор
Andri01 написа:
Гаражната ми врата е нормална-двукрила с нестандартно дистанционно задвижване..Мога да предоставя инфо и снимки ,ако някой се интересува. Задвижването е на 12в. с ел.мотор от чистачки на лека кола. За съжаление не мога да направя клип/ толкова акъл ,де :) /. Дистанционното управление е от старо ДУ за кола. Извинявам се,че го пуснах като нова тема ,но...така се получи в бързината:(.
Как си решил проблема с отварянето при липса на ток , нали този мотор е червячен :?
Стефко - специалист
За моята врата не ми трябва ток, и всякакви подобни измишльотини. Отварям я ръчно. За не повече от 4-5 секунди. Просто не виждам смисъл от това.
romanpm - майстор
Стефко написа:
За моята врата не ми трябва ток, и всякакви подобни измишльотини. Отварям я ръчно. За не повече от 4-5 секунди. Просто не виждам смисъл от това.
Самото спиране пред вратата , слизане и отваряне отнема повече време отколкото докато се движиш вратата да се отвори и затвори след теб и да се включи осветлението , това го правя сам и знам как се боря с Поморийския вятър :? Пък и дядо се возеше на каруца едно време което на мен не ми харесва сега :cool:
Стефко - специалист
Добре, де. Съгласен съм. Движиш се с колата, вратата се отваря пред теб, влизаш, затваря се. За къде бързаш толкова? После какво?

Дядо ти е живял друг живот. Достоен! Ние няма да живеем такъв живот. Просто не ни разрешават някои самоизбрали се величия.
romanpm - майстор
Стефко написа:
Добре, де. Съгласен съм. Движиш се с колата, вратата се отваря пред теб, влизаш, затваря се. За къде бързаш толкова? После какво?
Дядо ти е живял друг живот. Достоен! Ние няма да живеем такъв живот. Просто не ни разрешават някои самоизбрали се величия.
После имам достатъчно време да гледам очите на близките , и с достойнство ! А дядо нямаше гараж , царя го интернирал от София вероятно с каруца .
А форумът е направи сам и достойно си защитава името . Някога са измислили компютъра и на мен ми е лесно да печеля време , а ти като знаеш че автоматично кореспондираш се откажи и пиши писма :cool:

Тема "Гаражна двукрила врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: