Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Това е пътеката.Есента е правена, но заради замърсен с дървени парчета бетон (предполагам че с камиончето са карали дърва за огрев преди бетона) е цялата на дупки след като отстраних дървените остатъци.
Моля за идеи.

Прикачен файл

P1300580.JPG

Прикачен файл

P1300579.JPG

Прикачен файл

P1300577.JPG
koveslav - майстор
По дюлгерската част съм "направи си сам" не съм спец,но добри резултати съм получавал с теракол.Чист.Измиваш повърхността,и на влажно,но като гледаш да в момента на замазмането да няма локвички в дупките правиш замазване с теракол.Уж не е за външно ползване,но мен никъде не ме е подлъгал.Издържа.
nikolovvd - майстор
Най-добре е мразоустойчив с фибри.
Първо попълваш големите дупки, чакаш да изсъхне и след това цялата пътека.
kozl - майстор
На бетонова настилка, която се руши ежегодно запълвах подобни дупки с бърз цимент купен от Боро. Години минаха държи тоя цимент. Всъщност това е готова смес, която след забъркване с вода стяга за около 30 минути. Според мен по-добре става от теракол, но пък е поне 3 пъти по-скъпо.
Тази смес е много подходяща за анкериране.
kozl написа:
На бетонова настилка, която се руши ежегодно запълвах подобни дупки с бърз цимент купен от Боро. Години минаха държи тоя цимент. Всъщност това е готова смес, която след забъркване с вода стяга за около 30 минути. Според мен по-добре става от теракол, но пък е поне 3 пъти по-скъпо.
Тази смес е много подходяща за анкериране.
Хм, бърз цимент!Ще поразровя за него.Цената не е толкова важна.
krasi92 - майстор
За циментова пътека циментова шпакловка от споменатата марка-около 20 лева е торбата кеф ти бяла кеф ти сива.

Тема "нова бетонова пътека - проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: