Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
ivanpetrov - специалист
Здравейте, интересно ми е какво ви е мнението за тези предавания ?
Правилно си се изпълняват строителните практики,наистина ли участниците са майстори или са "майстори" нещо от този сорт?
Andri01 - майстор
Майсторлъка се "краде"! Това логиката от времето на Уста Кольо Фичето. Никой истински майстор няма да се изтъпани в студиото и ...! Тези са разни пишман"мАстори",отишли там само за парите . Иди в Бриколаж,Практикер и другите големи магазини и ще намериш брошури ,дето дават акъл как се правят такива неща. Пише го абсолютно същото,нищо повече.
Chefo77 - майстор
Аз само като ги видя как са чисто новички и ми се присира. И всичко им се получава от раз. Хайде де ...
ivanpetrov - специалист
Е, добре де, това не е ли реклама. Аз, поне така го разбирам.Знам ли , може и да съм в грешка. :?
Andri01 - майстор
Само някой "хванат от гората" може да им се върже! Просто запълват ТВ времето ,нищо повече,да не говорим за умно!
ivanpetrov - специалист
Andri01 написа:
Само някой "хванат от гората" може да им се върже! Просто запълват ТВ времето ,нищо повече,да не говорим за умно!
Според мен мисия моят дом си беше доста гледаемо.Имам предвид първите сезони,след това всичко стана прекалено комерсиализирано. Аз, тогава правех първите си стъпки в сухотостройтелство (2007г.) и го чаках с нетърпение.Е, след време като схвана някои неща разбрах,че правят грешки.
Hoвoceлckи - майстор
"То само с гледане ако се става майстор, кучето щеше да е най-добрия касапин."
От друга страна, обърнете внимание: "мисия МОЯТ дом"! Не - стани майстор и изкарвай пари.
От трета страна ... не съм по обектите, а искам да приложа някоя нова технология. Ръцете не са "ми отзад", сещам се за повечето неща, но съм превъртал клипчета по няколко пъти ... и стане. Преди беше много нещо да намериш книжка с описание, а пък ако имаше и картинки ... (Москвича съм го разфасовал до шуш и съм го събирал). Сега - видео не ставало :? Ми не гледайте :idea: Слушайте тесните майстори тук и ги викайте да ви го направят. Ще ви дам идея как да си избиете заплащането: слагате тайно камери, заснемане всичко как се прави правилно. После се научавате с информацията от извора и се цаните на някого за майстор :) Ако сте по-изпечени тарикати, бихте могли да изкарвате пари само с видеото :-D
ivanpetrov - специалист
Hoвoceлckи написа:
"То само с гледане ако се става майстор, кучето щеше да е най-добрия касапин."
От друга страна, обърнете внимание: "мисия МОЯТ дом"! Не - стани майстор и изкарвай пари.
От трета страна ... не съм по обектите, а искам да приложа някоя нова технология. Ръцете не са "ми отзад", сещам се за повечето неща, но съм превъртал клипчета по няколко пъти ... и стане. Преди беше много нещо да намериш книжка с описание, а пък ако имаше и картинки ... (Москвича съм го разфасовал до шуш и съм го събирал). Сега - видео не ставало :? Ми не гледайте :idea: Слушайте тесните майстори тук и ги викайте да ви го направят. Ще ви дам идея как да си избиете заплащането: слагате тайно камери, заснемане всичко как се прави правилно. После се научавате с информацията от извора и се цаните на някого за майстор :) Ако сте по-изпечени тарикати, бихте могли да изкарвате пари само с видеото :-D
Вярно,че е "мисия моят дом" , но все пак не може вместо винт за ламарина (копчета) да слагаш рапиден винт ,нали?
Аз, си мисля,че ако си майстор,но ти да не си се определил като такъв,а клиентите да са ти дали тази титла, няма да е за лошо да си участвал в ТВ предаване.Все пак говорим за реклама и предлагане на пазара.В мисията колко екипа се смениха за картона не знам,почети във всяко предаване бяха нови.
аххахахах
Ти ме разби за това с камерите,от този прах и мръсотия където се вдигат,не знам какво ще се вижда после на екрана. И аз ако знам кое е правилното ,защо ще го снимам, те как го правят..............
Hoвoceлckи - майстор
Мисията на "мисията..." е да те зарибят, че става много лесно. Да започнеш веднъж ремонта, т.е. да почнеш да пазаруваш рекламираните продукти. Връщане назад няма. Като не се справиш сам, ще си повикаш майстор (за тях това няма значение), но ще си пазаруваш до край. Не мислиш ли, че това е достатъчно като причина да се направят такива клипчета :?:
Chefo77 - майстор
Hoвoceлckи написа:
Мисията на "мисията..." е да те зарибят, че става много лесно. Да започнеш веднъж ремонта, т.е. да почнеш да пазаруваш рекламираните продукти. Връщане назад няма. Като не се справиш сам, ще си повикаш майстор (за тях това няма значение), но ще си пазаруваш до край. Не мислиш ли, че това е достатъчно като причина да се направят такива клипчета :?:
Ааахаааа, познахме :)
Идеята е да се продаде системата, а дали ще успееш да се справиш сам с нея, или ще си в "мисия" - си е твой проблем. В предаването сме показали, че може :)

Тема "Мисия моят дом ,мисия нов дом ......тв предавания ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: