Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Hoвoceлckи - майстор
:supz:
ivanpetrov - специалист
Hoвoceлckи написа:
Мисията на "мисията..." е да те зарибят, че става много лесно. Да започнеш веднъж ремонта, т.е. да почнеш да пазаруваш рекламираните продукти. Връщане назад няма. Като не се справиш сам, ще си повикаш майстор (за тях това няма значение), но ще си пазаруваш до край. Не мислиш ли, че това е достатъчно като причина да се направят такива клипчета :?:
Извинявам се, :prost: под "клипчета" предположих аматьорско клипче,а ти си имал предвид предаванията, защото там камерата не е сложена стационарно,все пак има сценаристи,режисьор,а бе цял екип .
И аз това имах предвид,първите сезони на мисията си бяха" нормални", а в последствие повече говореха търговските и по -малко показваха, кое и как..............Е , то е ясно ,че всичко е продуктово позициониране,явно и не явно.Лева си е Лев все пак.
velinsl - специалист
Chefo77 написа:
Аз само като ги видя как са чисто новички и ми се присира. И всичко им се получава от раз. Хайде де ...
+1.

И само една и съща марка рекламират. Сякаш няма друга. Много е комерс, иначе казват и показват неща, които не знам.
Ама и аз съм майстор колкото актьорите де.
Тая титла "майстор" не се дава само з масторлък.
Чували ли сте лафа "Викам ти "майсторе", щото не ти знам името"? :weedman: :weedman: :weedman:
nikolovvd - майстор
Бе вие не знаете ли как се снимат филмите?
Има си артисти има си и дубльори/каскадьори.
Не ви ли прави впечетление, че се работи на строителна площадка - студио.
Викат се майстори, които знаят какво правят и като се стигне до определен етап се пускат "артистите" с чистите дрешки и новите интрументи и започват снимките.
Във филмите е същата работа. Ония се бият по половин час, падат от 10-тина метра върху бетон, изтупват се е продължават.
Ако някой те удари в лицето само веднъж, няма да изледеш поне седмица от болница, а лицето ти ще е подуто поне 3-4 дни и синьо поне 2 месеца.
Чираче - майстор
Абе,
Вие май за пръв път се сблъсквате с майстори!!! Актьори, от където и да ги погледнеш. В началото ще ти свалят всички звезди от небето, .... Много ги обичам такива. Но, като им поискаш писмен договор, изчезват на секундата.
ivanpetrov - специалист
Чираче написа:
Абе,
Вие май за пръв път се сблъсквате с майстори!!! Актьори, от където и да ги погледнеш. В началото ще ти свалят всички звезди от небето, .... Много ги обичам такива. Но, като им поискаш писмен договор, изчезват на секундата.

"Чираче"
Можели да прикачиш един такъв договор,че да го видя. :prost:
ivanpetrov - специалист
nikolovvd написа:
Бе вие не знаете ли как се снимат филмите?
Има си артисти има си и дубльори/каскадьори.
Не ви ли прави впечетление, че се работи на строителна площадка - студио.
Викат се майстори, които знаят какво правят и като се стигне до определен етап се пускат "артистите" с чистите дрешки и новите интрументи и започват снимките.
Във филмите е същата работа. Ония се бият по половин час, падат от 10-тина метра върху бетон, изтупват се е продължават.
Ако някой те удари в лицето само веднъж, няма да изледеш поне седмица от болница, а лицето ти ще е подуто поне 3-4 дни и синьо поне 2 месеца.
Аз, да си призная в интерес на истината ,не съм гледал цяло предаване. Един път когато го започнах видях,че залепиха един картон на тавана и си смених програмата. Не съм по детаилите. Исках просто да разбера мнението на съфорумците (все пак майстори сте) и така.А, то си е съвсем нормално да се рекламират една марка (която плаща за реклама).Но много ме съмнява да има статисти ,а зад кадър да са майсторите,все пак всеки ще иска да се покаже и да си направи самостоятелна реклама. Ами другите "шеф под прикритие 'не е ли същото.............
Чираче - майстор
ivanpetrov написа:
Чираче написа:
Абе,
Вие май за пръв път се сблъсквате с майстори!!! Актьори, от където и да ги погледнеш. В началото ще ти свалят всички звезди от небето, .... Много ги обичам такива. Но, като им поискаш писмен договор, изчезват на секундата.

"Чираче"
Можели да прикачиш един такъв договор,че да го видя. :prost:
http://kantora.eu/DOGOVOR%20_ZA_IZVARSHVANE_NA_SMR.html

Мисля, че това е достатъчно, нали?
Hoвoceлckи - майстор
Стефане, би ли показал реално подписван такъв договор между теб и изпълнител? Можеш да скриеш имената и личните данни, но ни покажи, моля те автентичен такъв договор. Силно се съмнявам, че някой изобщо би се вързал. Виж при големи поръчки, големи фирми, с бая надути разценки - да!
nikolovvd - майстор
Преди няколко години, когато се появи предаването "Мисия мой дом" се правеха реални ремонти на жилища и нещата бяха по-земни. Обръщаше се внимание на основните проблеми, с които може да се сблъска човек при ремонт на панелен или тухлен апартамент, къща с гредоред и т.н. Обсъждаше се и се демонстрираше начина на работа с отделните материали, а не както сега с точно определена марка. Нямам представа как се избираха жилищата, които да се ремантират, но наистина се работеше в жилища, а не както сега в студио.

Тема "Мисия моят дом ,мисия нов дом ......тв предавания ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: