Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
filmatoplo - майстор
:) платки ли ,в моята старата пералня - няма електроника :lol: само механичен контактен програматор .
Chefo77 - майстор
Пичове, навсякъде вече предлагат удължена гаранция до 5 години, за пералня до 500 лева е 49 такива. И ако ще не капсулована да е, ами херметизирана с марсианска атмосфера, щом по време на гаранция се прецака, ще сменят.
nikolov333 - майстор
Да и ние платихме толкова за удължената гаранция..
nikolovvd - майстор
LazarGanev написа:
ТОЗ Самсуняк
Лазаре, нямаше ли една фирма във Варна братя Василеви ли беше що, не помня.
Преди 10 години бяха представители на Самсунг за Варна. Та съм гледал една рекламна брошура докато бяхме на море, в която описваха някакви революционни модели с допълнителна помпа за впръскване на водата в обратна на въртенето на барабана посока. Перяла с по-малко препарат и харчела по-малко вода. Да не е от тези!
filmatoplo - майстор
:-D то поне часа да показва ,щото един приятел се ядосваше че дал почти 1000 лв за пералня и нямала часовник пък бъкала от светлини по дисплея .
LazarGanev - "Велик майстор"
nikolovvd написа:
LazarGanev написа:
ТОЗ Самсуняк
Лазаре, нямаше ли една фирма във Варна братя Василеви ли беше що, не помня.
Преди 10 години бяха представители на Самсунг за Варна. Та съм гледал една рекламна брошура докато бяхме на море, в която описваха някакви революционни модели с допълнителна помпа за впръскване на водата в обратна на въртенето на барабана посока. Перяла с по-малко препарат и харчела по-малко вода. Да не е от тези!
Не, няма такива работи. Но пък консултантът ми обърна внимание, че има 5 години гаранция от Самсунг, за разлика от 3-те години за които можеш да си доплатиш - са от застрахователна компания и явно има случаи на отказ.
Chefo77 - майстор
На консултанта му се плаща, за да набляга на точно определени неща, често без реално покритие. А ако е от Техномаркет, нещата са брутално опорочени точно със Самсунг. Още помня преди години на келеша в ТМ Варна как му омекнаха капачките като нулирах настройките на прехваления монитор Самсунг...
filmatoplo - майстор
Като купувах първата пералня ,питах продавачката колко ще изкара - тя ми вика - имаме същата вече 12 години ,не можех да си представя въобще колко е това и какви ги говори .Сега ако някой ми го гарантира ехххее . :)
nikolovvd - майстор
А-а-а на продавч-консултанти не вярвам.
В София влязох в Дайхман и се загледах в обувките, ама цените нито за естествена, нито за искуствена кожа пасват.
Казвам на жената, дай да питаме, но както трябва. :roll:
Та въпросът ми бе - "Имате ли обувки от изкуствена кожа?" и веднага получих правилният отговор:
- Те всички са от изкуствена кожа. :lol:
Ако не задаваш правилните въпроси може да си купиш дравче за череша, а то да се окаже слива.
Chefo77 - майстор
Да не излезе като самохвалство, но много често като отида за някаква техника в магазин, се оказва, че зная повече от консултантите там... Силно се съмнявам да съм единствения :)
В ТП Варна-2 има един пич, мисля Тихомир се зове, който покрива всички очаквания за заеманата длъжност. Рядко се среща човек, който да е толкова в час с предлаганите продукти в раздела му, както той. На няколко пъти "се сблъсквам" с него (в силно положителен смисъл) и се убеждавам колко важно е консултацията да е правилна, а не просто "вземи по-скъпото". Ако имаш път нататък, можеш сам да се убедиш в това, "Ганев" :)

Тема "Нова пералня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: