• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Delev88 - напреднал
вт яну 29, 2019 7:03 pmJacomo написа:
А дограмата сменена ли е? Какъв е стъклопакетът?
Дограмата не е сменяна,стъклопакета е обикновенн,нищо спецеално,двоен.За радиатора на парното не разбрах дали е от значение,че не е под прозореца,е на вътрешна стена.
preslav - майстор
ср яну 30, 2019 12:25 amDelev88 написа:
вт яну 29, 2019 7:03 pmJacomo написа:
А дограмата сменена ли е? Какъв е стъклопакетът?
Дограмата не е сменяна,стъклопакета е обикновенн,нищо спецеално,двоен.За радиатора на парното не разбрах дали е от значение,че не е под прозореца,е на вътрешна стена.
Естествено, че има, но и проветряването трябва да ти свърши работа. Стъклопакетът също е много важен, но надали ще можеш да смениш двойния с троен. Догодина ще имаш по-малко конденз, просто си избързал с латекса. Не съм ползвал, но съм чувал, че има маломощни нагревателчета, които се слагат под прозорците - има логика когато грееш въздуха непосрествено под прозореца да избегнеш конденза, но влагата така или иначе трябва да се изведе от помещението с редовно проветряване.
Hursa - майстор
Влагоабсорбатор скъпо ли ще ви е да вземете? Ако действително влагата е много, може да помогне. (Особено ако го поставите под прозореца - да изведе по-бързо влагата от ремонтните работи.)
А в другата стая, само сте разместили мебелите и се образува конденз на вътрешна стена - с какво помещение граничи - отоплява ли се?
Mascar - специалист
И според мен влагоабсорбаторът е добро решение, особено в комбинация с препарат и често проветряване на помещението. Ние го ползваме в помещенията, в които простираме пране през зимата на сушилни. В противен случай от влагата спасение нямаше.
lecki - специалист
Ако няма вънншна изолация направете, влагата от прозорците къде се стича?
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с плесен и мухъл." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: