Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Здравейте, имам 2 коридора на "г" в стар тухлен блок от 60-те. Единия е с мозайка, а другия е новосъздаден. Сегам искам да слагам плочки и на двата (60х60), но проблема е, че пода на новия коридор беше с паркет и е с около 1 см по-ниско от другия коридор и даже върви под наклон към края и отива от 1 към 3 см разлика спрямо мозайката. От долу има частично битум има замазка, а под нея, мисля е сгурия. Намерих една саморазливна замазка която е от 3 до 40 мм и ми се струва, че ще стане снея, но не съм сигурен. Малко ме е страх и за тежината. Понеже ги смятах около 10 чувала по 23 кг.
Преди това смених 2 фирми за ремонт на целия апартамент и след като не останах доволен от тях реших да си го довършвам сам.
Ако може някой да ме посъветва дали е добра идея това което съм намислил с тази замазка и дали няма да стане много тежко, както и дали да намажа битума с бетонконтакт преди замазката?
Имам същия проблем и в кухнята и за там ще е същото май. Там ще са плочки и понеже майсторите ми направиха замазка, но е под-наклон и отива към паркет, за да няма праг, пак има около 3см наклон и сега ми се иска да го изправя, за да ми е по-лесно с плочките.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
,

Прикачен файл

Homemade-Sweet-and-Salty-Popcorn-1-1.jpg

Тема "Саморазливна замазка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: