• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Здравейте, харесала съм тези плочки, мисля че някой ги внася, но не знам кой... много са хубави :cry:
http://www.zementmosaikplatten.de/en/so ... index.html
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Циментови плочки не са подходящи за интериор.
на мен ми трябват за обществен интериор :wink: . тези на които давам линк не са обикновени (като тия по улиците) приличат на теракот и са си точно за интериор :cool:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не ми намигай. Циментови плочки са за екстериор.
На сайта има контакти, пиши им.
Предполагам за същите пари ще имаш същата красота, с по-добри механични качества - от керамика. За по-малко пари, същата красота от печатан бетон.
Последна промяна от n_a на чет мар 27, 2008 10:29 am, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Чета линкове, това ми е мания, не се притеснявай.
Познавам материалите.
От реклама отбирам и от търговия.
Та, ако е да усвоиш нечии пари...
Ако е да се начешеш с нещо невиждано...
Ако е да направиш нещо хубаво и дълготрайно ...
Въпросът ми беше просто знае ли някой от къде мога да намеря тези, или подобни плочки? за приложението всеки си има мнение...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не се засягай де. Поддържаме тамата активна, който знае, ще си каже.
Здравейте!
Ornamento cement tile е производител на 100% ръчно направени плочки по стара технология от над 150 години.Всяка една плочка се изработва ръчно, използвайки натурални пигменти, висококачествен цимент , мраморен прах и мрамор.Плочките са пресовани под много високо налягане , използвайки минимално количество енергия , което ги прави екологичен продукт.Намират приложение за под, стена, за вътре и отвън.
Ornamento cement tile разполага с различни размери, над 400 модела шарки и над 40 цвята. Разработваме и индивидуални проекти - шарка по дизайн на клиента.Стандартният размер на плочките с най-голямо разнообразие от шарки е 20x20см, дебелина 1,6см (+ – 1мм ) , дебелина на цветния слои - 3-4мм.
25бр = 1м2 , ок.35-40кг/м2 , 1бр кашон - 16бр.плочки.

Може да ни откриете във facebook:
Ornamento facebook страница

да разгледате и свалите продуктовият ни каталог :
http://www.ornamento.bg/catalog_2015_BG.pdf


С уважение Ornamento cement tile
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ornamento tile написа:
Здравейте!
Ornamento cement tile е производител на 100% ръчно направени плочки по стара технология
Обичам старите занаяти! Браво! Успех!
  • 1
  • 2

Тема "от къде циментови плочки за интериор като тези?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: