• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Напишете въпрос свързан със санирането.
nikivelinov - специалист
nihonjin написа:
sspoko благодаря за информацията! Значи за по малко от 15 лв. едва ли ще се намери.

13.23 лв./бр в сайта http://www.tashev-galving.com
за "Полиуретанова пяна, 0.750л, пистолетна, CT 84, за топлоизолация"
sandio2007 - напреднал
Някои опитвал ли е с пяна за ввн6на изолация направо вврху низмазана тухлена зидария?
Takezo Sensey - модератор
sandio2007 написа:
Някои опитвал ли е с пяна за ввн6на изолация направо вврху низмазана тухлена зидария?
Не ти го препоръчвам, пяната се ползва при измазани и гладки стени .Инак с разхода ще отидеш ... по 3.14 като себестойност. :wink:
EDI - майстор
В Ямбол вчера видях цена от 12,80 за флакон.
sspoko - специалист
Пяната на различни производители е с голяма разлика в цената но и различна площ на покриване.
Takezo Sensey - модератор
sspoko написа:
Пяната на различни производители е с голяма разлика в цената но и различна площ на покриване.
Сподели и малко факти, моля !
EDI - майстор
За ЦЕРЕЗИТ ставаше дума е 12.80.Аз за лепете на ТИ съм виждал само на двама производители - ЦЕРЕЗИТ и още един, но не му помня името.Иначе мисля, че ги дават за около 6 квадрата флакона.
Takezo Sensey - модератор
EDI написа:
За ЦЕРЕЗИТ ставаше дума е 12.80.Аз за лепете на ТИ съм виждал само на двама производители - ЦЕРЕЗИТ и още един, но не му помня името.Иначе мисля, че ги дават за около 6 квадрата флакона.
Вчера от пистолета свалих пяна на "СУДАЛ" ( не знам така ли се пише)
EDI - майстор
А, май това беше името :? .
sspoko - специалист
За съжаление в момента не мога да кажа марката беше в началото на ноември но в магазина имаше и друг вид отсвен церезит който беше за около 15 или 20 квадрата и цената му беше около 30 лв непомня точно но там някъде .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Тема "Лепене на изолация с пяна - мнения?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: