Напишете въпрос свързан със санирането.
vencil - специалист
Значи идеята е следната: Предполагам разбрахте че става дума за вратопрозорците на терасите. Терасите са изолирани с обърнати прозорци с идеална шпакловка. Целта е само до се махне старата дограма и да се замени с PVC. Проблема е че те докараха доста по-тесни врати(касата на новите е с 10см. по тясна от касата на старите) по този начин ми стесняват светлият отвор на вратите с 8 см. което за мен е недопустимо.
Знам че така или иначе няма как да не загубя поне 2-3см. което е нормално според мен но 8 вече идва в повече. Все пак знаете че тези врати и без това са си теснички и като ми махнат още 8см., е такова нещо не искам в къщи.
Друго което е странно за мен е че вратите пристигат без малкото прозорче от горе(по обясними причини :lol: ) а това е нещо което в къщи се използва, един комарник на него и лятото - знаете как е. Да не споменавам че хола ми е с два отваряеми прозореца а те ми носят с един и дори не са ме попитали кой да се отваря, то за да съм честен изобщо никой не си направи труда да дойде и да обясни какво защо и как смята да направи. Все едно аз съм някакъв наемател и собственика е решил да си сменя дограмата и не смята за необходимо до ми дава обяснение :lol: . Луда работа ви казвам, не знам по другите блокове как е ама аз не смятам да им свалям гащите без бой :wink: .
miroki - майстор
На събранията е казано кой какво иска и какво ще бъде.
Както писах, иди при съседа си и виж като се свали прозореца, какво остава.
vencil - специалист
Днес с техническият на обекта гледахме плановете за дограмата, след това измерихме и това което са ми докарали. Оказа се че тия са правили свободни съчинения, техническия ме увери че фирмата ще направи нови врати. На този етап съм доволен....
съб май 21, 2016 6:12 pmvelinsl написа:
Санирането - най-голямта измама на века
Дали това е истина ? Неми се вярва

Тема "Саниране - общ преглед" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: