Напишете въпрос свързан със санирането.
donnna - специалист
някакви впечатления от фасаден стириопор и лепило на Вебер?

а за силиконова мазилка на Максим??? :?
velsi - Почетен майстор
За стиропора не знам, но от лепилото за плочки "нормал" на "Вебер" съм супер доволен! Аз с него си налепих стиропора на вътрешната изолация. Горещо го препоръчвам! Стиропора ми е на "Максим", но от мазилките нямам впечатления.
Profi Stroi - специалист
Това не се ли връзва дбело на цена
donnna - специалист
116 лв. с ДДС за кубик стириопор плътност 18 кг/куб. м.
14 лв. за торба лепило 25 кг. с ДДС / лепилото е с фибри за шпахловка на изолацията /
70 лв. е баката 25 кг. с мазилката на максим пак с ДДС

смятам че цените са нормални ....
е има лепило и по 9 лева, ама много ефтино ми се струва за да е хубаво...

и 1 стириопор намерих 99 лв. куб. м. при плътност 17 кг./ куб. м., ама нещо не ме накефи...
Profi Stroi - специалист
Е цената си е висока
Но ако си го правиш за себе си ти трябва да си решиш
Долниите като вариянт също не са лоши макар че има и по ниски цени но.....
donnna - специалист
ниски цени например??? и къде???

аз съм до морето - бургас. и тука е бум на строителството и цените са тъй... чакаш за тухли по 1 месец - със записване като преди 10 ноември 1989 ... :-D
Profi Stroi - специалист
О за там нямам идея
За София става въпрос
За територията на региона ти предполагам цените са резонни:)
Въпреки че са дебели
Ivan_Kurtev - специалист
donnna написа:
аз съм до морето - бургас. и тука е бум на строителството и цените са тъй... чакаш за тухли по 1 месец - със записване като преди 10 ноември 1989 ... :-D
Мога с много голямо удоволствие да ти препоръчам Гранити ООД , имат пълната гама асортименти на Вебер и не само, това са едни от основните доставчици на половината БГ с вносните строителни продукти а и пласирането на най-новите БГ линий !

Нека да не те притеснява това, че са предимно ориентирани към едровите клиенти работят също и на дребно !

Работя в Пловдив и мога да ви дам няколко оферти с различни цени в зависимост от кубатурата и необходимите ви матереали за Изолацията !

Ако започнем с WEBER ви препоръчвам да се запознаете с www.weber.bg Има пълната информация дори и в почечко !

След това мога да випрепоръчам Марисан ООД www.marisanbg.com
Тук е застъпена цялата гама ТЕРМОФЛЕКС като се започне с лепилата и шпакловките та до мрежата и фасадните мазилки !

И от двете фирми съм много доволен, разликата е в цените (разбирасе WEBER си е ...) така, че ако някой иска нека първо да разгледа да си хареса вариантите и след това ако иска точна оферта с избраните продукти мога да му направя или направо мога да дам и телефоните за връзка в Пловдив и Пазарджик !

Препоръчвам на всекиго който има възможност и може да си го позволи да си сложи ROCKWALL вата за фасадна топлоизолация, това е хита, а и занапред ще се налага все повече, тъй като е вечна и не се влияе от промените в температурата ! Цената и е близка до Фибрана (ако не се лъжа 12.60 лева за 2.4кв.м) В момента е малко кът на пазара тъй като целият наличен тонаж е почти да не казвам изцяло насочен към Пампорово, Банско ..... а идва ред и на Морската ивица !

Тема "материали на Weber" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: