Напишете въпрос свързан със санирането.
iveliks - специалист
Здравейте и се извинявам за темата но наистина съм доста озадачен какъв вид ,марка външна топлоизолация за къща да избера .Питането ми е по скоро да споделите личен опит и виждане .На пазара има много марки и модели но кои са със истински параметри просто незнам чета на всяка фирма производител параметрите но за мое учудване те са спрямо различни критерий и става едно убъркване а мисля след месеец да напразиме изолация на къщата.Ако може да се прави сравнение на фирми като Аостротерм или Неупора на BASF а и доста други моля кажете си мнението .Благодря дано да стигна до някъкъв извод и вид за да имам готовност при първия удобен момент.
marnik - специалист
преди две години направихме изолацияи на цялата къща (120 м2 РЗП) с Неопор на BASF, 5 см, шпакловка с фибри и акрилно силикатна мазилка на декоратор. Стана много здраво и ефекта от изолацията е незаменим. Препоръчвам ти този материал като ако имаш възможност сложи и по-дебел. Преди няколко седмици гледах новата сграда на KNAUF на ботевградско я облепяха с неопор 10 см.

Успех!
sensi - специалист
Ако си от София, днес откриха "Българска строителна седмица" в Експо център-а на Цариградско шосе. Отиваш там, ще ти обеснят всичко и хубавото е , че всички производители и техни представители са под един покрив.
valmet - специалист
...и всеки ще си хвали неговото.
Колегата иска да разбере и какъв ще е ефекта.
Какъвто и стиропор да вземеш,гледай да е на доказана и голяма фирма-Аустротерм,Вебер,Баумит,БАСФ.Дебелина поне 8см.
Но,всичко според джоба!

Тема "Каква външна изолация да избера" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: