Напишете въпрос свързан със санирането.
предстои ми ремонт на покрива на къща строена през 60-те години.трябва да сменя мартаците и шипките и голяма част от циглите.имам идея всичко да направя сам.не знам какви нови цигли да използвам,кои са за предпочитане?каква трябва да бъде дебелината на мартаците?може ли да използвам 6/10см или задължително трябва да бъдат 10/10см?
какви други особенности трябва да спазвам по време на ремонта? :?: :?: :?: :oops:
Гост
Това не е работа за всеки ако слагате керемиди то наи хубавите са старите марсилски керемиди греди 10на10слет това е наи важно дасложите воалит за под керемиди опесачен да направите скара от летви и да се наредят керемидите шахматно КАЗВАМ СЕ СТОЯНОВ
И РЕМОНТИРАМ ПОКРИВИ АКО НЕМОЖЕТЕ ДА СЕ СПРАВИТЕ Е НАИ ДОБРЕ ДА МИ ЗВЪНЕТЕ ЗА ТОЗИ ВИД РАБОТА ВЗИМАМ 35ЛВ НА КВАДРАД ЗА ТРУД0888759133
Osiris - специалист
MAGAP
Що не ползваш съвремени хидро изолации за покрив
http://www.mkm-gr.com/index.php?mPath=103 :wink:
Стефан - майстор
MAGAP, Не се занимавай с разни анонимни гастрольори, които даже не пишат правилно!
Anonymous написа:
Това не е работа за всеки ако слагате керемиди то наи хубавите са старите марсилски керемиди греди 10на10слет това е наи важно дасложите воалит за под керемиди опесачен да направите скара от летви и да се наредят керемидите шахматно КАЗВАМ СЕ СТОЯНОВ
И РЕМОНТИРАМ ПОКРИВИ АКО НЕМОЖЕТЕ ДА СЕ СПРАВИТЕ Е НАИ ДОБРЕ ДА МИ ЗВЪНЕТЕ ЗА ТОЗИ ВИД РАБОТА ВЗИМАМ 35ЛВ НА КВАДРАД ЗА ТРУД0888759133
Тоя майстор май търси балъци - 35 лв/кв.м Това да не е тарифа за Москва или Париж? Тоя е или аматьор, или луд!
илиан
и мен ми предстои да правя покрив 4 м на 4 м и мисля да се пробвам сам да го направя някои ако знае някъде в нета дали има чертежи или документация на покриви как се редят гредите ще съм му много благодарен

Тема "ремонт на покрива на фамилна къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: