Напишете въпрос свързан със санирането.
Здравейте
Искам да попитам дали си струва да слагам вътрешна изолация?
Става дума за стиропора 3-4мм който продават във Мр.Бриколаж на руло.
Ще се (ако си струва) лепи на външна стена зидана с итонг с дебелина 10см.
Стената вече е шпаклована веднъж с теракол отвътре а отвън е мината също с теракол и отгоре драскана мазилка.
Наясно съм че трябва да има добро проветряване за да не избие мухъл по тавана и около прозорците(ПВЦ дограма).
masteradmin - майстор
Ами на моя син в детската стая външната стена му е с такъв стиропорен тапет и аз съм много доволен. Първо и дума неможе да става за конденз и второ стената не е толкова студена иначе казано не пие топлината. Единствения дефект според мен е ако детето е палаво - стената може да се издраска много зле. Да чукна на дърво моито е послушно отгоре на стиропора съм сложил детски тапети. Иначе стиропорените тапети ги лепихме като нормалните тапети. Успех
Мерси masteradmin.
Моя замисъл е да го залепя ,отгоре една шпакловка и латекс че цяла седмица обикалям като грешен дявол по магазините за тапети и се побърках и за по-лесно се спирам на латекс :wink:
Аз не съм доволен.Преди време сложих но при ниски температури пак изби конденз.Реших си проблема с гипскартон и вата.Ефекта там е поразителен.Просто не очаквах.

Тема "Вътрешна изолация-струва ли си?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: