Напишете въпрос свързан със санирането.
Здравейте! Имам следният проблем - от около 6-7 години имам ПВЦ дограма и отначало шумоизолацията беше отлична, а сега дори и тихо да говоря отвън, вътре в стаите се чува всичко, все едно, че има отворен прозорец. Знае ли някой на какво се дължи това и има ли начин да се реши този проблем? Благодаря предварително на всички, които изразят мнение по темата.
stiv1961 - майстор
Каква ти е дограмата? Когато вън духа по- силен вятър вътре чува ли се ,, свирене"? Може и снимка на обкова, има едни ,, буренца" на крилото, които се регулират за по- добро уплътняване.
mimilisa - специалист
Ако може в тази тема да задам един малко тъп въпрос :roll: .
Гледах на една позната новата ПВЦ дограма и забелязах , че както я е блеснало слънцето стъклената повърхност във вътрешната част на профила стои замазана като неизлъскано стъкло. Попитах я , тези прозорци отварят ли се да ги избършеш отвътре . Ами не можело. Това означава ли, че ако си сложа такава дограма цял живот ще я гледам замазана?
radius - майстор
Означава, че се е разхерметизирал пакета и е по-скоро неприятно изключение, отколкото правило ( и аз си имам на апартамента 2 омъглени пакета, но съм им свикнал).

Тема "Въпрос за ПВЦ дограма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: