• 1
  • 2
Напишете въпрос свързан със санирането.
stenmark - специалист
Стиви ти поне си в час.Аз също имам врата със стъклопакет 95/210 като част от френски прозорец.Сега е малко провиснал и ще се регулира,но на мен ми беше обяснено че най-долната панта е носещата/издържала на 130кг/.
stiv1961 - майстор
stenmark написа:
Сега е малко провиснал и ще се регулира,но на мен ми беше обяснено че най-долната панта е носещата/издържала на 130кг/.
Дай снимка на обкова( или марка). Ако не аз има още един градски в час с материята- тарльо.
stenmark - специалист
Мой те панти не са като тези на снимката или по-точно е като този за прозорци.Поне на мен така ми изглежда,иначе е Ворне.
stiv1961 - майстор
Прикачен файл:
схема3.jpg
Твоята панта вероятно е 10а- махаш капачката и с ключ шестостен 4( на сигения е такъв, вероятно и вьорне е такъв) регулираш вратата нагоре-надолу. На рамото на горната панта(19) също има винт с който регулираш вратата наляво-надясно. Вратата трябва да е отворена нацяло за да стигнеш до винта. Ние работим основно със Сигения, но всички механизми са на един принцип, може винтовете да са за различни ключове- шестостени, еврейски, торксове разни и т.н. :)
  • 1
  • 2

Тема "Увиснала врата на PVC дограма - как да я изправя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: