Напишете въпрос свързан със санирането.
Дали някой има мнение за тези нови стъкла и как може да се разпознаят ,защото на мен ми сложиха от тези стъкла а нещо не виждам ефекта дали не са ме прецакали ,ако някои знае как да ги разпозная ще съм много благодарен :-D
segramor - помощник
Съществува метод, с който да проверите дали едно стъкло е нискоемисионно. Запалете запалка и доближете пламъка близо до стъклопакета, ако отражението на пламъка е двойно в два цвята, това е показател, че стъклото е със специално покритие. Ако отражението е единично, то стъклото е с непокрита повърхност.
http://ilina.bg/
За да съм полезен, светвате със светкавицата на телефонът си направен като фенерче, доближавате я плътно до ВЪНШНИЯТ прозорец, непосредствено пред фенерчето ще се появи синьо лилава точка - ще се освети нанесеното покритие на 4С стъклото.
За К стъкло се прави същото, но от вътрешната страна (К стъклото се слага от вътре, а 4С от вън с покритието навътре)
Моите стъкла всички светнаха със синята точка, което значи, че не са ме метнали, ако вашите не светнат (има МНОГО такива случаи се оказа в интернет) може и да са ви прекарали...

П.С. 4С стъклото свети в синьо-лилаво, К стъклото в зелено или червено зависи от покритието.

Тема "стъкла Planitherm 4s Evolution въпрос" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: