• 1
  • 2
Напишете въпрос свързан със санирането.
VLADO66 написа:
Преди имаха два вида мазилки ,но явно са ги обединили.За такава става въпрос зърно 2мм http://dekoracii-jub.com/produktov-kata ... a-mark-pro
Благодаря за отговора. Сега говорих с хората от магазина и казаха, че имат силиконова, но явно я няма в сайта, трябва да отида до офиса им да проверя.

От друго място ми препоръчаха на Бетек силиконова (която се правела по лиценз на Капарол в Турция). Някой да е чувал нещо за тази?
Аз сложих на вилата карбонова на капарол.Мия с водоструйката и не е мръднала.
VLADO66 - майстор
george_sg написа:
VLADO66 написа:
Преди имаха два вида мазилки ,но явно са ги обединили.За такава става въпрос зърно 2мм http://dekoracii-jub.com/produktov-kata ... a-mark-pro
Благодаря за отговора. Сега говорих с хората от магазина и казаха, че имат силиконова, но явно я няма в сайта, трябва да отида до офиса им да проверя.

От друго място ми препоръчаха на Бетек силиконова (която се правела по лиценз на Капарол в Турция). Някой да е чувал нещо за тази?
Боядисвал съм с латекс на Бетек и хич не съм очарован.
gechev - специалист
sezoni написа:
Аз сложих на вилата карбонова на капарол.Мия с водоструйката и не е мръднала.
Защо се налага да я миеш с водоструйка?
kozl - майстор
Защо се налага, защо да я мие или защо с водоструйка :?
Sagittarius63 - специалист
Силиконова мазилка независимо каква структура,драскана или влачена, разфасовка 25кг бяла с покривност от 8 до 10кв.м. струва 50,00лв.А оцветяването се заплаща отделно, има каталози по които си избираш цвета,като в момента още има промоция за безплатно оцветяване по каталог с 140 цвята.
Pasko - специалист
Аз пък ти препоръчвам Нанопор на Баумит. Аз сложих такава преди 10 дни. На базата на калиево водно стъкло е и някаква друга химия. В момента е на промоция и си заслужава! След допълнителни отстъпки ми стъпи на 98 лв кофата.
radius - майстор
Аз съм доволен от силикатната на Баумит. Което не изключва предложението на Паско, просто още един глас за производителя.
Pasko - специалист
radius написа:
Аз съм доволен от силикатната на Баумит. Което не изключва предложението на Паско, просто още един глас за производителя.
Представителя на Баумит ми каза да избера или силикатна или Нанопор, но не и силиконова, защото стената спирала да "диша"
  • 1
  • 2

Тема "Разлика между силиконова и силикон-силикатна мазилка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: