Напишете въпрос свързан със санирането.
gamencerista - специалист
Колеги предстои ми слагане на вата на покрива. Таванското ще се обиъава и се чудя каква вата да слагам. Гледам 10 см с цена около 7 лв/м2 и 5 см на цена около 1.5.
Това ще е между гредите. Върху картона също ще има вата та въпроса е да се спестяват ли пари от тази между гредите. Отворен съм и на други предложения. Благодаря.
шоп - майстор
gamencerista написа:
Колеги предстои ми слагане на вата на покрива. Таванското ще се обиъава и се чудя каква вата да слагам. Гледам 10 см с цена около 7 лв/м2 и 5 см на цена около 1.5.
Това ще е между гредите. Върху картона също ще има вата та въпроса е да се спестяват ли пари от тази между гредите. Отворен съм и на други предложения. Благодаря.

Нямам идея от къде взимате тези цени. На дребно минералната вата в София е около 1.32 лв/м2 за 5 см

Ако купувате количества цената спада :-)

Вчера купувах вата и цените са актуални. Купувай най-евтиното и слагай колкото пласта искаш. Например аз в момента слагам 60 см дебелина вата:-)

Каменната вата я купувах 3,14лв/м2 за 5см
Успехи
Фърбата - специалист
Еми напиши тогава откъде са твоите цени. Чак голямата реклама няма да се получи...
И- каква точно вата , щото и за различна плътност са различни и цените.
radius - майстор
шоп написа:
Например аз в момента слагам 60 см дебелина вата:-)
Добре, че си пожарникар, че с тия колектори и 60см вата ще се самозапалиш :lol: .
шоп - майстор
Фърбата написа:
Еми напиши тогава откъде са твоите цени. Чак голямата реклама няма да се получи...
И- каква точно вата , щото и за различна плътност са различни и цените.
Нямам намерение да рекламирам когото и да е. Който има желание ще получи отговор на лични.
Фирмата е буквално до мен и затова пазарувам от нея. Ако се разтърся ще намеря и по-евтино.

Прикачен файл

SAM_8714.JPG
gamencerista - специалист
Ами аз от едната страна съм ограничен понеже тавана пада до 2,00 метра и не мога да сложа повече от 15 см. Затова се чудя там поне дали да не сложа от "скъпата" .

Тема "Минерална вата - 10см или 2х5 см" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: