Напишете въпрос свързан със санирането.
harvest - специалист
Направих тази тема за да споделите каква и примерно коя финишна мазилка си заслужава да се купи.Полимерна силикатна или силиконова?
Дайте конкретни продукти като пример?
Предлагат ми силиконова(скъпа ми е но....) ,силикатна на баумит с цвят, силиконова на ангро с цвят, и силиконова бяла която може да се тонира на деко на сходна цена - коя ще е по добрия избор!Моля за съвет!
djpatzo - специалист
Knauf Rotband Finish, преди това Knauf Haftputzgips Rotband 7-50 мм. - Гипсова мазилка. Аз лично тази комбинация ползвам и до сега по-добър избор не съм правил. И малко инфо :) http://napravisam.net/?p=14085
radius - майстор
Пацо, задръж малко, човека пита за външна, къде го засили с тия гипсови мазилки. :lol:
Иначе от изброените съм за Баумит силикатна, защото съм с такава и ме кефи. Може да се мие с водоструйка и т.н. Силиконова прецених, че не ми трябва.
djpatzo - специалист
radius написа:
Пацо, задръж малко, човека пита за външна, къде го засили с тия гипсови мазилки. :lol:
Иначе от изброените съм за Баумит силикатна, защото съм с такава и ме кефи. Може да се мие с водоструйка и т.н. Силиконова прецених, че не ми трябва.
Не се вгледах какво е описал... Заглавието сякаш ме подведе! :D :D :D Сега нещата придобиват друг смисъл. BAUMIT силикатната +1
harvest - специалист
за момент се притесних :)
колега radius - колко време я имаш - цвета промени ли се или е ОК?
radius - майстор
2г, цвета е ОК. Имам наблюдения и над една 3-4г. пак е добре. Но това не е и много време де. На северната част няма мухъл и потъмняване, както става с някои други.
VLADO66 - майстор
Хайде и аз да се включа с моята мазилка-цвета 11 години си е същия, а и като вали дъжд се вижда че не се омокря. http://dekoracii-jub.com/produktov-kata ... a-mark-pro
gechev - специалист
Сладури. С водоструйки си мият фасадите. От стиропора е. Имали го, има и прах. Има ли прах трябва и ВОДОСТРУЙКА. И какви свежи бои имаме ............ . Все силиконови и диелектрични. :lol: :lol:
djpatzo - специалист
gechev написа:
Сладури. С водоструйки си мият фасадите. От стиропора е. Имали го, има и прах. Има ли прах трябва и ВОДОСТРУЙКА. И какви свежи бои имаме ............ . Все силиконови и диелектрични. :lol: :lol:
Сякаш фасагена прави работата или ? :D :D :D
radius - майстор
gechev написа:
има и прах. Има ли прах трябва и ВОДОСТРУЙКА. И какви свежи бои имаме ............ . Все силиконови и диелектрични. :lol: :lol:
Какъв прах, прах има в града, стадо охлювчета осраха пейзажа. Не че смея да пусна водоструйката, но ме убеждават, че можело.

Тема "Мазилка- каква!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: