Напишете въпрос свързан със санирането.
Здравейте, колеги, нов съм във форума, чел съм доста и сега търсих отговор за въпроса си но не успях да открия нещо конкретно по моя въпеос. Извинявам се ако все пак има писано по темата. А въпросът ми е следния: Живея в къща на два етажа терасата на първия етаж е изцяло открита, същата на втория етаж е усвоена към кухнята. Искам да направя изолацяи на пода на усвоената тераса. По възможност искам да е от външната страна т.е. на тавана на откритата тераса. Какви съвети бихте ми дали и как да ги изпълня ? Много благодаря предварително!
8180 - майстор
Нищо специално, според мен.
Лепиш с пяна стиропор/Фибран (вафла по възможност) 5-8см.
За спокойствие дюбелираш, шпакловка с фибри за изолации (на гребен евентуално), мрежа - да потъне до средата на шпакловката, мазилка или боя.

Термомостове: Хубаво е да слезеш до прозореца и вратата долу, както и да обхванеш челото на плочата - може с 5см.

Цели по-топъл ден, зимна пяна. Шпакловката може да отложиш за пролетта.

Успех!
8180 написа:
Нищо специално, според мен.
Лепиш с пяна стиропор/Фибран (вафла по възможност) 5-8см.
За спокойствие дюбелираш, шпакловка с фибри за изолации (на гребен евентуално), мрежа - да потъне до средата на шпакловката, мазилка или боя.

Термомостове: Хубаво е да слезеш до прозореца и вратата долу, както и да обхванеш челото на плочата - може с 5см.

Цели по-топъл ден, зимна пяна. Шпакловката може да отложиш за пролетта.

Успех!
Много благодаря за съветите :partyman:

Тема "ТИ на Външен таван ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: