Напишете въпрос свързан със санирането.
Къщата е строена преди 50г и в момента има напукани стени, в една от стаите плочата на пода е пукната по диагонал и пропаднала в посока на единия ъгъл. Мнението на местен майстор е , че повредите са вследствие на прокопани тунели от плъхове, каквито наистина има много поради факта, че съседите държат на открито храна за животни.Въпросите ми са възможно ли е това да е причината и имат ли управия повредите. :?
preslav - майстор
moto написа:
Къщата е строена преди 50г и в момента има напукани стени, в една от стаите плочата на пода е пукната по диагонал и пропаднала в посока на единия ъгъл. Мнението на местен майстор е , че повредите са вследствие на прокопани тунели от плъхове, каквито наистина има много поради факта, че съседите държат на открито храна за животни.Въпросите ми са възможно ли е това да е причината и имат ли управия повредите. :?
Според мен едва ли плъховете са такива миньори, по-скоро става въпрос за калпави основи - оправията е да се стабилизира сегашното положение, но това няма да стане само с мнението на местен майстор.

Тема "Напукани стени и пропаднала плоча" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: