Напишете въпрос свързан със санирането.
nikolov333 - майстор
Според мене измамата и кражбата трябва да се разследват и доказват от компетентните органи на реда и съдебната система, а не от мен, теб или измамения колега.. Има си начини да се установи истината, както аз съм правил няколко пъти, абсолютно сам. Всичко опира, до не работещите институции и не компетентните, често пъти корумпирани, служебни лица. Аз лично съм се борил с не работещата полиция и следствие, няколко пъти и при всички случаи съм се оправял сам.. До сега няма случай някой да е откраднал от мене и да не съм го набарал след това, но това става по-лесно в малките градове и села.. не че е невъзможно да стане и в София, Пловдив и Варна.. Другия проблем е, че много от пострадалите не уведомяват полицията точно за такива случаи, като на конрад и тия елементи си позволяват да го превръщат в постоянна практика.. Знам и за случаи в София, в които от полицията им пращат крадците повторно да ги обират, след като са ги разпитали и са установили, навиците им на живот или че живеят самостоятелно и разполагат с определени възможности.. и те са навързани, като свински черва :axe:
infomar
Какво му се чудите още на тоя... дай 100 лева на двама мургави да му хвърлят един бой, то у нас няма правосъдие и полиция. всеки сам взима нещата в свои ръце. Подлъжете го с лъжлив обект и.....
Или някой ще каже, че заслужава справедлив съд :?
Pooh - майстор
nikolov333, много правилно си посочил проблемите с които се сблъскват потърпевшите - неработещи институции.

djendov, продължаваш да се излагаш! Това, че си намерил някакви страници с "правни" съвети, не прави нещата различни - НЯМА ВАРИАНТ, да спечелиш дело с "честна дума"! Сега се опитай и малко да помислиш - колко ще бъдат разноските по едно евентуално дело и какъв е размера на сумата, за която се претендира? Ще ти помогна, защото е явно, че мисленето не е твоята област - 270 лева! Точно толкова му се губят за момента на Автора. Хайде напъни си младото, изгладено мозъче и кажи с колко финанси и време трябва да се запаси, за да си ги извоюва обратно, чрез водене на дела (множественото число не е случайно)? И то при положение, че явно имало някакви следи за взаимоотношенията им - подразбрах, че имало договор, но има и претенции за свършена работа - поне толкова схванах от безграмотните писаници на "майстора", от снимката с чат-комуникацията между двамата. Та, обясни на Автора - какъв е редът, колко ще му струва и на какви резултати може да се надява ... както и - в какъв срок? :stock1:

Chefo77 :prost:

conrad, от началото на включването си, се опитвам да Ви покажа единственната възможна реакция в подобни случаи, която не мога да напиша, но виждам, че това не се отнася до plamen6703 и infomar. Също така - поучителни истории споделя и nikolov333. Надявам се, правилно сте ме разбрали ... Успех. :2thumbs:
djendov - специалист
Пореден пост с безсмислици и лафчета. Само дето сега не са за селския идиот ами за младия ми мозък без гънки.
Вземи ти се напъни малко и прочети темата. Написах го доста преди теб, ама предполагам пак не си схванал.
djendov написа:
Общо взето работата е - Колко пари си готов да дадеш, за да си вземеш парите :)
Линкчетата които дадох, са семпли обобщения на едни доста по-дебели книги. Ако искаш да дам линк с 3 хиляди страници и всички да почнем да ги четем?
Ти ще докажеш ли твърдението си по някакъв начин, или да приемем честната ти дума.
Защото линковете, които дадох, тежат повече на "честната ти дума".
Здравейте и от мен Николай Трайков.Ето че доиде време да прочета какви клевети е писал konrad по мой адрес и трябва да изразя и моята гледна точка относно твърденията на този неуспял доктор.започвам от това че наистина съм работил с този човек и му свърших много добра работа в село Калековец от която и тои остана много доволен та и влачеше съседите си да видят свършената от нас работа и снимаше с телефона си и пращаше на тъст си снимки който реално даваше парите а господина само се въсползваше от него.А сега се връщам на казуса за който пише и ми петни името господина. Имахме уговорка с него след завършването на ремонта в Калековец да му санираме апартамента в Пловдив който е в жк.,,Тракия,, като уговорката ни бе че трябва да си завърша един друг уговорен обект в гр.Монтана и към 25-ти май да започнем при него но околу почивните дни на великданските празници ми се отвори прозорец от два-три дни та му се обадих че може да исползваме момента да свършим при него защтото обекта в Монтана е държавна институция и нени допускат през почивните дни да работим и така се уговорихме да почнем при него.Цената която се уговорихме бе 25 лв.на м2 с 5см. стереопор и до шпакловка без мазилка като материала е за моя сметка цената възлизаше на 1150лв. за 46 м2 и така отидох в Пловдив аз съм от гр.Самоков купих с мои пари стереопор за 24м2 6 торби лепило по 25кг , 4 торби бяла шпакловка , 10бр. ръбохранители 300бр.дюбели за бетон повече не можах да събера в колата си закарах ги качих ги на 6-ти етаж плати ми ги 400 лв. материала който закарах е на стойност 318лв. и се уговорихме на следващия ден да започнем работа.На следващия ден тръгнах към 7;00 от Самоков към Пловдив но в района на село Гъцал претърпях ПТП и така не мойах и да стигна до него. Върнах се в Самоков отидох до болноца защото несе чувствах добре имах световъртеж слава Богу не се оказа несхто сериозно звънах на неуспелия лекар информирах какво ми се случи и му казах че ще остане первоначалната ни уговорка околу 25-май ще свършим работата а той започна да ме изнудва и заплашва че ако не дойда на момента ще пише лоши неща за мен по форумите е какво ли заслужава този индивид оставям вие да прецените а аз ще го съдя за клевета и уронване на престижа ми
Гост - специалист
Чудесно е това, че можем да чуем и другата страна. Защото всеки гледа от собствената си камбанария и всеки мисли, че е прав.
conrad - напреднал
Николай Трайков НЕ Е звъннал нито един път от 28 Април до днешна дата! Ако беше се обадил, можеше положението да е друго!
Материалът който Трайков закупи е 20 листа стереопор 5см и 8 торби шпакловка/лепило!
Ъгли и дюбели НЕ Е доставил
ВИЕ преценете дали е на стойност 318лв

Уговорката, ни беше за първата седмица на май....НИКОГА ама НИКОГА не сме говорили за 20 или 25май!

Николай Трайков не е вдигнал вече 26 мои обаждания и няма намерение да свърши каквато и да е била работа, камо ли пък да върне пари!

Прилагам част от комуникацията, на която този прословут майстор ОБЕЩАВА да свърши работата до 10-12 МАЙ:
Изображение
Последна промяна от conrad на ср май 31, 2017 1:59 pm, променено общо 1 път.
conrad - напреднал
Ето и други хора, които са били опарени от прословутия майстор:

Изображение
conrad написа:
Ето и други хора, които са били опарени от прословутия майстор:

Изображение
Прятели истината боли повече от лъжата моят "приятил"Радо се засегна и започна пак да ме търмози явно не е разбрал че след неговата постъпка намя да му свърша работа пък и зопочна да ме заплашво :finga: :wink: не искам да падам на неговото ниво ама ако продължи ще кача във форума безумията му въпреки че ги пазя за съда
Здравейте.
Въпреки негативното мнение за човека, ние решихме да го наемем за хидроизолация на покривна плоча и залепване на асфалтова посипка.
Като цяло сме доволни от работата му. Извърши я бързо и точно, подписахме договор за извършена работа и гаранция. Имахме културни взаимоотношения. Офертите, които дава, са на високо ниво спрямо другите майстори, които сме намирали. Личи си, че си разбира от работата.
Реших да пиша тук, не за да го защитавам (не съм наясно с казуса с потърпевшия клиент), а за да дам и друга гледна точка. Не мисля, че от един гаф (не е ясно кой е крив, кой прав. всеки си има гледна точка) трябва да се обобщава като цяло за всичко, което прави човека.
Аз съм се "парила" от "майстори", ама ако ти е писано... Преглъщаш и продължаваш напред. Докато си построиш къщата все ще си намериш правилния майстор, ама...вече няма да ти трябва :lol:
Успех на всички!

Тема "Пазете се от този майстор - Николай Трайков ( stroikom81 )" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: