Напишете въпрос свързан със санирането.
Spokoiniq - майстор
Колеги, искам да направя топлоизолация с фасадна вата 10 см.Основата е мазилка 201Р на Вебер, прясна, изравнявах.Лепенето ще започна, когато хастара узрее достатъчно, две седмици на 3см мисля че стигат?
Основен въпрос-препоръчайте най-доброто лепило/шпакловка за каменната вата, специализирано за нея.
preslav - майстор
Започнал си с Вебер, продължавай с него.
Spokoiniq - майстор
С хастарната мазилка на Вебер съм работил неведнъж, но нямам впечатления и отзиви от лепилото им.
preslav - майстор
Сега, съвсем по друг повод се сетих за това - https://www.youtube.com/watch?v=gMygRp1J0Js
Spokoiniq - майстор
Мислих варианта, но така или иначе ватата трябва да се шпаклова на гърба, и след това да ползвам пяна за лепене, много ще се смесят техниките.Получих оферта от Ардекс, и от Баумит, много се колебая...
radius - майстор
Ардекс в моите потребителски очи са по-високо от Баумит, но все пак зависи и какво гледаш.
шоп - майстор
И за мен ардекса е по-доброто решение, макар че съм сравнявал само лепила за клинкери. За вата идея си нямам, но от досегашнивт ми опит-ардекс.
preslav - майстор
А за финиш пак ли Ардекс - просто не съм ги чувал, а трябва да избирам нещо за крайно покритие.
Spokoiniq - майстор
Направих го с Вебер 752, добре лепи, не свлича, стяга добре за ден.Сега като мине задължителното време след шпакловката се колебая за мазилка, но предполагам ще е силикон-силикатна.

Тема "Препоръчайте най-доброто лепило за вата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: