Напишете въпрос свързан със санирането.
preslav - майстор
вт окт 23, 2018 9:13 pmtntcom написа:
Хм. Имам си лек перфоратор. За 20кв.м. примерно, значи се дупчат около 60 бр. дюбела?
Имам няколко плоскости от двоините 250см., на тях колко дюбела им трябват? С по един в средата и по краищата ли, или с повече?
Писах, но отговорът ми потъна в небитието - когато сложиш средния дюбел се вижда къде трябва да се добави, но 5 дюбела са минимума.
itsme! - напреднал
Искам и аз да използвам темата на колегата. Все пак някой може ли да сподели наблюдения от въпросният Multipor. Трябва да правя външна изолация на къща и се чудя вата ли да слагам или Multipor.
за мултипора нищо не знам но правиш голяма грешка да изолираш от вътре ; това се прави когато няма алтернатива по много причини ;изолация се прави отвън на цялата сграда с изключение на покривната
Здравейте,
И какво му е, къщата на всички външните стени отвътре цялата е с мултипор няма никакво странно нещо да се случва много добре се поддържа постоянна температура сега зимно време а през лятото е прохладно.
svg - специалист
съб юли 15, 2017 8:29 pmChefo77 написа:
Като не щеш пластмаси, ето ти азбест :)
Пълни глупости. Работил съм в завода на Xella, тук в Добрич. Никакъв азбест няма!!!
шоп - майстор
Миналата година изолирах от вътре един етаж от къщата ми със 7.5см мултипор. Прилагал съм доста снимки във форума из различни теми. Много съм доволен за краткото време на експлоатация.

Звукоизолира и не бие на кухо като ГК монтиран двуслойно. Микроклимата е уникален заради плавното движения на влажността.
Най-силният коз за мен е 100% негоримост на изолацията.

П.П. Къщата има и 5 см външна изолация от стиропор.
Chefo77 - майстор
съб яну 11, 2020 6:47 pmsvg написа:
съб юли 15, 2017 8:29 pmChefo77 написа:
Като не щеш пластмаси, ето ти азбест :)
Пълни глупости. Работил съм в завода на Xella, тук в Добрич. Никакъв азбест няма!!!
Хайде прочети темата и следващото ми мнение и се светни защо съм написал по-горното, вместо да се включваш насред нищото. Ако успее да го схванеш, де.
svg - специалист
нед яну 12, 2020 10:34 amChefo77 написа:
съб яну 11, 2020 6:47 pmsvg написа:
съб юли 15, 2017 8:29 pmChefo77 написа:
Като не щеш пластмаси, ето ти азбест :)
Пълни глупости. Работил съм в завода на Xella, тук в Добрич. Никакъв азбест няма!!!
Хайде прочети темата и следващото ми мнение и се светни защо съм написал по-горното, вместо да се включваш насред нищото. Ако успее да го схванеш, де.

Извинявай! Не се заяждам. Прости ми :goodman:
Ако идваш към Добрич, обади се да почерпя биричка, да се сдобрим! :-D
Chefo77 - майстор
нед яну 12, 2020 11:18 amsvg написа:
Извинявай! Не се заяждам. Прости ми :goodman:
Ако идваш към Добрич, обади се да почерпя биричка, да се сдобрим! :-D
Еее, чак да ти прощавам - стига. И ти ме извини, ако си го разбрал като нападка към продукта.
:partyman: :partyman:
съб яну 11, 2020 7:19 pmшоп написа:
Миналата година изолирах от вътре един етаж от къщата ми със 7.5см мултипор. Прилагал съм доста снимки във форума из различни теми. Много съм доволен за краткото време на експлоатация.

Звукоизолира и не бие на кухо като ГК монтиран двуслойно. Микроклимата е уникален заради плавното движения на влажността.
Най-силният коз за мен е 100% негоримост на изолацията.

П.П. Къщата има и 5 см външна изолация от стиропор.
Здравейте.Как мога да се свържа с вас имам да питам за мултипор .Имате ли вайбър ,фейбук,скайп.

Тема "Multipor, какво ви е мнението" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: