• 1
  • 2
Напишете въпрос свързан със санирането.
dakata2002 - специалист
Търся евтино скеле под наем ако имате кординати на фирма или частно лице моля да споделите.
SEV - специалист
Аха,при неспоменаване на град,по подразбиране трябва да е София ли :-D
Andri01 - майстор
Не! Столицата - Варна! " Всичко,отдалечено на повече от 200 км. от морето е провинция"!!! Ъ. Хемингуей" :)
radius - майстор
SEV написа:
Аха,при неспоменаване на град,по подразбиране трябва да е София ли :-D
Така говорят злите езици.
SEV - специалист
:-D :lol: .
Последна промяна от SEV на вт авг 29, 2017 12:56 pm, променено общо 1 път.
SEV - специалист
radius написа:
SEV написа:
Аха,при неспоменаване на град,по подразбиране трябва да е София ли :-D
Така говорят злите езици.
Да,ама не,София не е България,крайно време е да го разберат шопите.
preslav - майстор
dakata2002 написа:
Търся евтино скеле под наем ако имате кординати на фирма или частно лице моля да споделите.
Каква височина ти трябва, имаш ли ограничение по ширина? Питам защото и аз търсих скеле под наем, но цените са оказаха на спанака, изобщо не ми хареса идеята да се притеснявам в какви срокове ще си свърша работата. После ми предложиха тръби и реших да си купя само "жабки", ама и това се оказа сложна мисия. Накрая си купих профили, заварих им напречни и надлъжни опори - получи се нещо като голям стелаж, двама човека го повдигат и местят, на три премествания обслужвам стена дълга 9-10 метра и висока поне 4. Ако се предвидят анкери за захващане към стената скелето е много стабилно. Когато си свърша работата ще го нарежа и ще си направя оградки, перила и каквото друго ми дойде на ума. Не помня размера на профила, но е нещо от рода 40/50/2 - цената на цялата конструкция излезе под 100 лв.
dakata2002 - специалист
Извинявам се за пропуска за София
  • 1
  • 2

Тема "Евтино скеле" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: