Напишете въпрос свързан със санирането.
juvigy - специалист
Здравейте,

Помогнете ми с намиране на читави майстори външна топлоизолация на къща. Не знам заради проектите за саниране ли или заради нещо друго , но вече трети ми отказва с мотива ,че е зает до края на годината. Имам нужда и от покривен майстор за поправка на един комин (битумни керемиди). Височината на къщата е между 4 и 6 метра. Държа най -много на качеството на работата. Бързо и евтино са ми второстепенни параметри:)

Става въпрос за София. Майстор+ не ме кефи като платформа - ориентирани са към майсторите , а не към клиентите !
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Строителните дейности наистина не са от днес за утре. Отсега се уговори с майстори за догодина. Ей-го дей. Инак ще изтървеш и тях и догодина в края на лятото пак ще питаш...
Коминът е друга работа. Опиши какво му трябва. За пръв път чувам за комин от битумни керемиди :? . Шегувам се
Фитилчо - майстор
n_a написа:
Ей-го дей.
За пръв път чувам за комин от битумни керемиди :? . Шегувам се
:lol: :lol: :lol:
juvigy - специалист
Ами покрива е направен от битумни керемиди. Комина не е направен добре и леко капе при всеки дъжд ( солжил съм една кофа :) ). Тоест около комина не са направени добре битумните керемиди или има ниужда от ламаринена обшивка , не знам кое от двете е по вярно. Може и една измазка на шапката да се направи , че се е поизронила.

За изолацията - предпочитам да не чакам чак догодина, искам да съм изолиран още тази зима.
Keresteliev - специалист
juvigy написа:
....
За изолацията - предпочитам да не чакам чак догодина, искам да съм изолиран още тази зима.
Искаш, ама късно си се сетил ювиги.
"Майсторите", т.е. читавите строителни работници се изнесоха по чужбинско.
Познай кои останаха тук!

:sad:
8180 - майстор
Пробвай 0885832868 - Краси, алпинист.
istefanov87 - специалист
Здравейте,

съживявам стара тема със същия въпрос - търся добър изпълнител за изолация с 10 см каменна вата на две къщи с обща стена (на практика си е една доста голяма къща цялото нещо, поне от гледна точка на външната изолация). В момента съм в разговори с няколко фирми, но няма да казвам имена за да не давам уклон на дискусията - като цяло има варианти (макар че поне два пъти толкова на брой ме отсвириха, защото са заети), но вариантите засега като тръгна да ги проверявам по-детайлно като дейност и фирма и излизат въпросителни (то 2/3 от фирмите в България да тръгнеш да ги проверяваш е така, но тук има малко над очакванията моменти, не искам да задълбавам :-D ).

Ако някой може да препоръча фирма, с която е работил и е доволен ще съм благодарен (говорим за нещо, което си иска бригада със стабилен брой хора, защото е на 3 етажа, фасадата е общо към 500 квадрата без прозорците и с ватата ще е бая зор ...) - може и на лично контактите.

Благодаря предварително !
krasi92 - майстор
Като търсиш стабилна бригада и ти намеря такава за къде да им кажа да доидат. Само индианците работят навсякъде и с гаранция
istefanov87 - специалист
пет юли 29, 2022 7:56 pmkrasi92 написа:
Като търсиш стабилна бригада и ти намеря такава за къде да им кажа да доидат. Само индианците работят навсякъде и с гаранция
Говорим за София, съжалявам че не уточних.

Тема "Външна топлоизолация на къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: