Напишете въпрос свързан със санирането.
Здравейте.
Това ми е първо мнение и може нещо да сбъркам,така че се извинявам предварително.
Имах едно старо остъкление на село,на което залепих студиопор от двете страни и го шпакловах отгоре със Симакол и мрежа.Решил съм отвътре да го шпакловам втори път със Сатенгипс(такъв ми е хартисал), и след тива с латекс.Отвънка мисля да го повторя със Симакола и все още не знам с каква боя да го боядисам.Надявам се някой да ми помогне за да реша, а също така и дали съм постъпил правилно до тук.
leonardo_vd - модератор
docenta написа:
Здравейте.
Това ми е първо мнение и може нещо да сбъркам,така че се извинявам предварително.
Имах едно старо остъкление на село,на което залепих студиопор от двете страни и го шпакловах отгоре със Симакол и мрежа.Решил съм отвътре да го шпакловам втори път със Сатенгипс(такъв ми е хартисал), и след тива с латекс.Отвънка мисля да го повторя със Симакола и все още не знам с каква боя да го боядисам.Надявам се някой да ми помогне за да реша, а също така и дали съм постъпил правилно до тук.
:?
ivtabov - специалист
leonardo_vd!?
docenta написа:
Здравейте.
Това ми е първо мнение и може нещо да сбъркам,така че се извинявам предварително.

студиопор

:?
Защо иронизираш човека?
Все пак, той се извини предварително.
Нормално е с множеството различни наименования на материалите да се сбърка.

docenta, според мен фасадния латекс ще свърши добра работа.
За останалото, ако искаш оценка, приложи снимка.

Тема "Изолиране на остъкление" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: