Напишете въпрос свързан със санирането.
Здравейте ще си правя сайдинг на къщата и ми предлагат паропропусклива мембрана на wurth която не се предлага на нашия пазар и ще бъда Благодарен ако ми кажете дали ще ми върши работа https://eshop.wuerth.de/Produktkategori ... en/US/EUR/
VLADO66 - майстор
Малеееее, тези искат да те натоварят яко с цената.Всяка паропропусклива мембрана от 120-145гр/м2 ще свърши работа.
цената е добра 99лв ролката само ме интересува дали става
preslav - майстор
Извадка от линка, който си постнал - Suitable for makeshift roofing/makeshift coverage: 12 Weeks
За мен предназначението на тази мембрана е друго, но може да става и за твоя случай.
А какъв сайдинг ще слагаш, по принцип тези неща се предлагат като система, а не всеки да си слага каквото му дойде на ума.
Чираче - майстор
marfi9 написа:
цената е добра 99лв ролката само ме интересува дали става
Пластмасовия сайдинг е пълна простотия. Да ти пратя ли снимки на къщата на съседа, която за около 9 г. нищо не става от него.
Virtex - майстор
Чираче написа:
Пластмасовия сайдинг е пълна простотия. Да ти пратя ли снимки на къщата на съседа, която за около 9 г. нищо не става от него.
Да, ако може :)

Има и различни хостинги, позволяващи без регистрация качване на снимки.
Чираче - майстор
Virtex написа:
Чираче написа:
Пластмасовия сайдинг е пълна простотия. Да ти пратя ли снимки на къщата на съседа, която за около 9 г. нищо не става от него.
Да, ако може :)

Има и различни хостинги, позволяващи без регистрация качване на снимки.
Писах по инерция. Не знам дали съседа ще позволи да правя снимки от близо. Пада си малко особняк. Не му е приятно, че е сгрешил в избора си.

Като дойдеш тук /обещал си/, на живо ще видиш сайдинга.
Въпросът ми беше само дали става :?: :?: :?:

Тема "Сайдинг" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: