Напишете въпрос свързан със санирането.
Здравейте, някой може ли да ми каже за бригада или фирма за измазване на къща, старата мазилка е подпухнала. Половината от площа има и някой орнаменти,другата няма. На снимката може да се види съседната как е направена. Къщата е в Пловдив и се нуждая от майстори които наистина могат да се заемат.Изображение
шоп - майстор
Ако сте доволни от качеството на близнака, защо не ползвате същата фирма?

Иначе така зададен въпрос тук означава да получите 3-5 оферти от които меко казано след време ще съжалявате.

Съвет от мен :idea:
Без да сте видяли 2-3 завършени обекта на фирмата- не си губете времето, парите и нервите :idea:

Горното от опит :snakeman:
шоп написа:
Ако сте доволни от качеството на близнака, защо не ползвате същата фирма?

Иначе така зададен въпрос тук означава да получите 3-5 оферти от които меко казано след време ще съжалявате.

Съвет от мен :idea:
Без да сте видяли 2-3 завършени обекта на фирмата- не си губете времето, парите и нервите :idea:

Горното от опит :snakeman:
Не знам коя е фирмата извършила работата по близнака. Именно търся бригада която може, и искам да видя подобна тяхна минала работа защото се сблъсках с майстори които могат да работят само на равна обработена стена
chapara - майстор
Струва ми се че на близнака е направена топло изолация, а не мазилка, и върху нея са изимитирани орнаментите 1:1, пак с топло изолационни макети :?: :wink:
Svetoslavoff1 - майстор
Май си прав. Скоро гледах как освежават една сграда-паметник на културата. От стиропор изрязваха и лепяха орнаменти, фризове и какво ли не по фасадата.
chapara написа:
Струва ми се че на близнака е направена топло изолация, а не мазилка, и върху нея са изимитирани орнаментите 1:1, пак с топло изолационни макети :?: :wink:
Да, познахте, там всичко беше свалено до основа и положена топлоизолация и отгоре направени орнаментите, аз търся или този вариант или просто мазилка но да изглежда добре и да е здраво, а по страничните стени които не са към улицата няма орнаменти
root666 - специалист
Последна промяна от Virtex на вт апр 24, 2018 1:17 pm, променено общо 1 път.
Причина: премахнат линк

Тема "Търся бригада за външна мазилка на къща, Пловдив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: