• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Напишете въпрос свързан със санирането.
chapara - майстор
feikot, чукай си дюбелите и да не ти дреме, няма нови тенденции. 5бр./кв.м. и през 30 см. на вертикала външен ръб(ветроупорни)😎
feikot - специалист
вт юли 12, 2022 7:18 pmchapara написа:
feikot, чукай си дюбелите и да не ти дреме, няма нови тенденции. 5бр./кв.м. и през 30 см. на вертикала външен ръб(ветроупорни)😎
Нещо такова ли

Прикачен файл

received_5214670825315166.jpeg
Lutchezar - майстор
Някой идиот е дюбелирал на снадките на тази снимка. Та не точно такова.
chapara - майстор
ср юли 13, 2022 4:05 pmLutchezar написа:
Някой идиот е дюбелирал на снадките на тази снимка. Та не точно такова.
Иненно.
feikot - специалист
https://www.bg.weber/blog/know-how/kak- ... e-pravilno
Това значи ли, че трябва да се добави и в средата на платното по още един (или 2) ?
Hoвoceлckи - майстор
вт юли 12, 2022 4:03 pmLutchezar написа:
Някога и аз така, първо дюбелите, 1 см, мрежа, още 1 сантиметър и се получи истинско, а не като сегашните 2-3 мм заедно с мрежата вътре...
:shock: :? Сигурно нещо не съм разбрал ... Какво по един сантиметър?
Lutchezar - майстор
Шпакловка. Да не е било 1, 0.8см да е било. Но тогава не знам откъде ми беше дошло. След като гледах разни надупченини от градушка изолации може би...
Панелка преди повече от 15 години.
Като се замисля и основата беше някаква твърда здрава бодлива пръскана мазилка с шипове на вълни около 1см. Може би затова. Но помня че гонех 3 см.
chapara - майстор
Е,...ако след мрежата е минал с 10мм.гребен и после е подпълнил и шпакловал, те ти мин.11мм.
Lutchezar - майстор
Точно отдолу и отгоре с едър гребен. Интересно ми е какво мисли за мен този който купи панелката😂. Честно казано точно там беше ужасно студен апартамент през зимата и горещ през лятото. Можеше още да се прави, но ми писна, ми усите на панелката бяха повече. Сега съм зад тухла със 7 см изолация и няма нищо общо.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Тема "Външна изолация на къща - разлика преди и след" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: