• 1
  • 2
Напишете въпрос свързан със санирането.
Hoвoceлckи - майстор
Вярно, стрехата е бетонна. И дюбели май няма никакви. И все пак е държала едни 6 - 7 години. Аз като основна причина подозирам теч - дъждовна вода е влизала между изолацията и стрехата. Колко дълго биха удържали положението дюбелите (ако ги имаше) - вечно? Много не ми се вярва :? Ако е така да взема хич да не слагам лепило - да нафраскам по-нагъсто, повече дюбели?
kozl - майстор
чет юни 27, 2019 12:59 pmHoвoceлckи написа:
Вярно, стрехата е бетонна. И дюбели май няма никакви. И все пак е държала едни 6 - 7 години. Аз като основна причина подозирам теч - дъждовна вода е влизала между изолацията и стрехата. Колко дълго биха удържали положението дюбелите (ако ги имаше) - вечно? Много не ми се вярва :? Ако е така да взема хич да не слагам лепило - да нафраскам по-нагъсто, повече дюбели?
Може ако основата е равна. Така няма да тежи лепилото. Обаче а дано ама надали
Освен тва има за тухла и за бетон. В тухлата според зависи от тухлата може и ич да не хванат, но в бетоня ловат. И не да се разпробива с по-широка бургия, за да влазат лесно, оти нема да държат.
Hoвoceлckи - майстор
Основата си е доста равна - мазана къща (като за своя душа). Тухла, плътна домашно правена. Сериозно изпечена. И все пак не ми допада тази идея. Лепилото и без това съм го купил вече. Даже смятам да карам направо на гребен. Принципно се казва "не по-малко от 40%от повърхността да се маже с лепило". С гребена ще е гарантирани 50%. Вътрешната ми изолация съм я правил така и ставаше добре. Не мисля, че за външната не би било?
  • 1
  • 2

Тема "Каква е основната причина според вас?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: