Напишете въпрос свързан със санирането.
вт юли 23, 2019 11:45 amДимитър Димов написа:
За това последното не се знае,затова като за последно. =D>
Митак, не е за последно, да му се не види!!!
Дали мога да преценя- опитът или егото му е по голямото?
Другото е ясно, щото е свързано със самочувствието, което е обратно пропорционално на комплексите.
Най мъдър се оказа, Кръстев ли беше, че си би камшика.
Толкова много „умни” разсъждения и нищо конкретно, евала! ,простичък въпрос, прост отговор, впрочем аз съм решил ще сложа 10см стериопор, въпроса беше да чуя чужди мнения и евентуално критики.....но уви , уцелих на празнодумци
kalin72 - майстор
нед авг 04, 2019 8:01 amvmkrastev написа:
Толкова много „умни” разсъждения и нищо конкретно, евала! ,простичък въпрос, прост отговор, впрочем аз съм решил ще сложа 10см стериопор, въпроса беше да чуя чужди мнения и евентуално критики.....но уви , уцелих на празнодумци
Научи се да анализираш данните, които са ти дадени, а не да взимаш готовия отговор :) По-полезно е, а и развива мисленето :)
naster - майстор
И при двете дебелини на мултипора: 10 и 15см, ако добавите 10см отвън ЕПС, ще намалите загубите почти двойно.
нед авг 04, 2019 9:41 amnaster написа:
И при двете дебелини на мултипора: 10 и 15см, ако добавите 10см отвън ЕПС, ще намалите загубите почти двойно.
Тоест е правилно решение. БЛАГОДАРЯ
naster - майстор
Правилно за един, грешно за друг. Въпрос на гледна точка. Фактът, че се намира в Северна България сам по себе си наклонява везните в полза на такова решение.
preslav - майстор
нед авг 04, 2019 8:01 amvmkrastev написа:
Толкова много „умни” разсъждения и нищо конкретно, евала! ,простичък въпрос, прост отговор, впрочем аз съм решил ще сложа 10см стериопор, въпроса беше да чуя чужди мнения и евентуално критики.....но уви , уцелих на празнодумци
СТИРОПОР
Твърде грубо за човек с 5 мнения във форума
Не си първият, който вече е "решил" и пълни форума с кухите си въпроси. Защо кухи ли, защото темата е нееднократно дискутирана, ама Чукча писател, а не читател!
Virtex - майстор
нед авг 04, 2019 8:01 amvmkrastev написа:
Толкова много „умни” разсъждения и нищо конкретно, евала! ,простичък въпрос, прост отговор, впрочем аз съм решил ще сложа 10см стериопор, въпроса беше да чуя чужди мнения и евентуално критики.....но уви , уцелих на празнодумци
Case closed - след като си решил, темата се затваря за да няма разрастване на спора. За съжаление полезни теми тръгват в грешната посока почти винаги... Ще направя нова за дискусия (след време), понеже темата е интересна.

Тема "Изолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: