• 1
  • 2
Напишете въпрос свързан със санирането.
humen - напреднал
Пропуснах да кажа , че болшинството от мазилките се правят в Румъния, а някои модели и в България - Баумит, Хенкел.
Няма нищо лошо в това , че се правят в Румъния, просто пазарна икономика
4iraka - помощник
Weber си я внасят още от Австрия. Пише на кофите. Освен качествена мазилка трябва и "ръчичка", която да я нанесе и структурира добре
4iraka написа:
Weber си я внасят още от Австрия. Пише на кофите. Освен качествена мазилка трябва и "ръчичка", която да я нанесе и структурира добре.

Тук си много прав! Какви фасади с минарална мазилка съм виждал-човек да се смее ли или да плаче.
Puf-Paf - специалист
Здравейте и от мен- някой би ли споделил впечатления за силиконовите мазилки на Боро? А да знае някой каккви са им цените, че Гугъл-а много не ми помогна... :?
Ivan_Kurtev - специалист
Puf-Paf написа:
впечатления за силиконовите мазилки на Боро? А да знае някой каккви са им цените, че Гугъл-а много не ми помогна... :?
Давай смело , ти ще си първият , после да споделиш :)
SHL - специалист
Аз не мога да споделя нищо за мазилките на "Боро", но пък за мен е приятна изненада да видя линка в подписа на колегата Иван Куртев!
Колега, регистрирал си се в този сайт дори и преди мен, а днес виждам за първи път подписа ти! Рекламираш много добри продукти, а участваш прекалено малко в дискусийте на форума. :)
Единственото което искам да кажа, е че от години работя с продуктите на Вебер и до сега не съм бил подведен от качеството им!

Спорна работа! :)
Dansaver - специалист
И аз подкрепям колегите за така наречните "маркови" мазилки, но силиконовите са си скъпо удоволствие.
Ако сте ограничени във финансите поне гледайте да е от готовите мазилки, а не от сухите смеси които се забъркват на място и не се скъпете на майстори като задължително вижте нещо направено от тях преди това за да не си тровите нервите по-късно /особено ако сте дали пари за скъпа мазилка /

Иначе изброените от humen фирми правят не лоши лепила.
krasimir_stoi4kov - напреднал
Добър ден на всички
Бих искал да попитам какво мислите за силикатните мазилки на Weber ?
Питам защото си правя външна изолация на апартамента в Дупница и за финиш купих три баки от по 25 кг. бяла силикатна мазилка, но днес когато влязох в магазин за мазилки за да си купя нещо което съм забравил ми сервираха ( казаха), че силикатната мазилка много бързо прегаряла и въобще да не съм се бил лъгал да си слагам от нея :? С което твърдение ме притесниха доста и сега се чудя какво да правя :?
Благодаря предварително за отговора Ви :)
  • 1
  • 2

Тема "Финишна мазилка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: