Напишете въпрос свързан със санирането.
Здравейте, майстори! Имам проблем в кухнята, където точно на определено място избива мухъл. Апартаментът е панелен и терата, която е била в кухнята е затворена с итонг и е поставена пвц дограма. На дясната стена, като застанем с лице към голямата, няма външна топлоизолация, понеже като са я затваряли не са махнали стъклената преграда между моята тераса и тази на комшията. Терасата на комшията не е затворена. При по-студено време, там където приключва този стъклопакет, на вътрешната стена в една точка, точно на ъгъла на двете стени се образува мухъл. Това се случва само там и никъде другаде по линията, на която приключва този стъклопакет. От фирмата казаха, че за да изолират трябва да махнат стъклото, но съседът нещо мърмореше, че имал намерения и той да си затваря терасата, но не се знае кога. Та въпросът ми е, дали може по някакъв начин с вътрешна изолация този проблем да се реши и ако да, то какъв е той. Не съм много запознат с ремонтни дейности и се извинявам ако нещо не съм описал както трябва. Благодаря предварително.
Hoвoceлckи - майстор
Решавал съм такъв проблем с термобоя. Точно панелка, зад радиатора ставаше страшно от мухъл.
Тук цъкни един колега също изказа задоволство.

Тема "Мухъл в точно определно място в кухнята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: