• 1
  • 2
Напишете въпрос свързан със санирането.
resistbody - майстор
И за всеки ряз да слизаш от скелето или ще пазариш един резач
miroki - майстор
То и от шкурката после има хвърчащ отпадък, не може да го спестиш.
И на този дебелия стиропор не забравяй да рарязваш за ъглите на прозорци и врати. Ъгъла винаги да е в едно парче, че после се пука първо там.
Hoвoceлckи - майстор
пон май 30, 2022 12:17 pmfeikot написа:
Няма да гоня някаква перфектна точност, не е за модели, а искам да си спестя милионите зрънца стиропор из двора след като започна полагането на изолацията. За това, ако примерно триона хвърля "стружки" по-оферта ми е с нагревател и траф.
Не беше казал защо питаш. Режи си с макетното ножче и не го мисли.
jekasus - майстор
пон май 30, 2022 12:17 pmfeikot написа:
Няма да гоня някаква перфектна точност, не е за модели, а искам да си спестя милионите зрънца стиропор из двора след като започна полагането на изолацията. За това, ако примерно триона хвърля "стружки" по-оферта ми е с нагревател и траф.
шоп написа:
Основното е 20 ина см нихромова тел от нагревател и трансформатор от 230 на 12/24 или 36 волата.
`
resistbody написа:
И за всеки ряз да слизаш от скелето или ще пазариш един резач
И за бъркане на лепило, подаване на материала, не става сам на скелето...
miroki написа:
И на този дебелия стиропор не забравяй да рарязваш за ъглите на прозорци и врати. Ъгъла винаги да е в едно парче, че после се пука първо там.
За всички размери се отнася, прави се "пищов" с минимален размер 20см. Никакви снадки между листове стиропор по вътрешни ъгли.
feikot - специалист
Стиропора на пистолет и напречната мрежа ми е ясна. Не мога да се реша дали да почна сега или на есен,защото като гледам сега ще успея със стиропора и шпакловката,а за мазилката ще стане горещо и може да я оставя.
  • 1
  • 2

Тема "Рязане на стиропор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: