Напишете въпрос свързан със санирането.
Значи имам стая, която мисля да отремонтирам мисля да сложа от вътрешната страна на стената(външната) Фибран също и мисля на таван защото съм последен етаж. После ми трябва шпакловчик, да ми шпаклова стените, но незнам към кой да се обърна че е за малка площ. След това имам и един паркет от на Баба ми бала с немски лак от тоя Бернщайн трябва да се изцикли и лакира а и може би фугира, ако може и да мен насочите към паркетаджиа. И ако остане фибран колко горе долу струва и какъв да взема? Благодаря предварително.
Duke_BG - специалист
аз си мисля че можеш да се справиш без майстор за шпакловките като вместо фибран сложиш гипс картон и вата. не знам как ще ти излезе като цена в сравнение с фибрана и майстора за шпакловката, но си мисля че може би ще е "на кантар" а и ще стане по-бързо и по-чисто :)
има доста статии за гипскартона разгледай ги
Wishmaster-ruse - специалист
Да прав е Duke_BG
Защо ти е майстор, опитаи сам ще е по готино да се научиш на нещо ново,а и после кото казваш това сам го правих чувството е друго.
Стефан - майстор
Ами, колега masteryt, пишеш, че си от БЪЛГАРИЯ. Е, и аз съм от там. Ще ти отговоря по същия сериозен начин - има един много добър шпакловчик от Малко Търново, и един паркетаджия от Силистра! Водопроводчика е от Видин, а джамджията е от Петрич. Устройва ли те?
Иначе, във всеки вестник има обяви за всякакви дейности - избираш, звъниш, и си готов!!! :lol:

Тема "Ще правя ремонт моля за малко съвети!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: