Напишете въпрос свързан със санирането.
Lennonbg - помощник
Здравейте,
Искам да питам дали този дюбел става за захващане на топлоизолация върху тухла единична и четворка?

Дюбела е на Видира

Прикачен файл

vdis.gif
vdis.gif (16.6 KиБ) Видяна 3968 пъти
prascho - майстор
Според мен не. При тухла четворка/куха/ трябва да има игла, която да раздуе дюбела в мястото на захващане. Цитирания от теб дюбел е за бетон. За единични тухли не искам да давам мнение.
EDI - майстор
В единичка става, защото ползвах такива.Трябва само да изчистиш добре отвора от тухления прах и стиропорените топчета.За четворка, ползвай с пирон.
rusev - специалист
И дано не уцелваш често фуги, че в хоросана изобщо не държи. :)
Lennonbg - помощник
Благодаря Ви много!

Много ме е яд значи понеже не разбирам какви точно материали ми трябват, а пък сам ще си го правя, ходих при познат на приятел и той ми даде такива купих си 600 такива малко набутвация ама тъпо...
Дали сега ще иска да ми ги смени писна ми от познати на познати, всеки гледа да те изменти
rusev - специалист
Не се кахъри, ще стане и с тези, но трябва да се прицелваш добре. :wink:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
rusev написа:
Не се кахъри, ще стане и с тези, но трябва да се прицелваш добре. :wink:
Не се занимавай с глупости, ами ги смени. Не би трябвало да имаш проблем.
Чудя се, човек на кой път спира да си подава дупето на познати на познати. Аз още го правя и само как ме е яд на мене си послеее :x
prascho - майстор
Lennonbg написа:
Благодаря Ви много!

Много ме е яд значи понеже не разбирам какви точно материали ми трябват, а пък сам ще си го правя, ходих при познат на приятел и той ми даде такива купих си 600 такива малко набутвация ама тъпо...
Дали сега ще иска да ми ги смени писна ми от познати на познати, всеки гледа да те изменти
Аз последно време колкото повече неща узнавам толкова повече разбирам, че нищо не знам :? . И аз сам смятах да си го правя, запознах се с избора на материали имам ориентация към кой да се насоча, но какво от това. На първо място ми трябва безвъзмезден спонсор за да го направя с подходящите материали и както аз желая. Да оставим на страна качеството на продуктите, които получаваш в България- страната на неограничените "възможности". Отиди и ги подмени.
n_a написа:
rusev написа:
Не се кахъри, ще стане и с тези, но трябва да се прицелваш добре. :wink:
Не се занимавай с глупости, ами ги смени. Не би трябвало да имаш проблем.
Чудя се, човек на кой път спира да си подава дупето на познати на познати. Аз още го правя и само как ме е яд на мене си послеее :x


Днес всичко е търговия.

Тема "Дюбели за топлоизолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: