• 1
  • 2
Напишете въпрос свързан със санирането.
pipbel - майстор
Всъщност не бе прозорец, а капандура се води. Мисля ggl беше ама не съм сигурен.
Не е голям отвора. Аз си излизам на покрива без проблем, ама ако е някой по-пълничък :lol:..зор ще види.
prascho - майстор
Този уйкенд монтирах по-малкия прозорец. Голям зор видях в намиране на фолио, а пък за дъждовните следобеди да не говорим. Едвам шавам :( . Поне 20 пъти се качвах през другата капанура да покривам с паропропускливото фолио зейналата дупка. Не можах да си намеря ограничителите :? .
Оказа се, че при модел ggl ограничителите са вградени. Днес минах през Практикер за да погледна за дървена обшивка и се спрях на основния модел в наличност по складовете - gzl. Сравнявайки с този, който монтирах веднага видях огромната разлика в дизайна, лаковото покритие, въздухопровода и затварянето/дръжката.
prascho - майстор
Време е да възродя тази тема, като представя себе си и от практична гледна точка :) .
Последна промяна от prascho на чет окт 01, 2009 10:47 pm, променено общо 1 път.
prascho - майстор
краен резултат.
hakama - специалист
Roto е малко по-евтин, но като гледам май ще е един, но по-голям. Това не е ли минус?
- Безопасен монтаж без винтове - click система


При размер 65х118 (примерно) - 65см трябва да е разстоянието между две греди?

Може ли да препоръчате фирми, понеже явно монтажа ще е от тях, заради гаранцията и вероятността от течове,.
milchomi - напреднал
Към днешна дата - април 2023 някой има ли база за сравнение между Fakro и Velux, в частност моделите с троен стъклопакет и вградена вентилация?
  • 1
  • 2

Тема "велукс или факро" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: