Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
aig_welding - специалист
Моля дайте съвет каква течна хидроизолация е подходяща за полагане върху бетонна подпорна стена, която ще бъде засипана след това с обратен насип. Под "течна" имам пред вид да се нанася с четка/валяк. Бих искал да си спестя мушамите, битума и мембраните. :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт фев 06, 2024 4:38 pmaig_welding написа:
битума :?
Патъра - специалист
вт фев 06, 2024 4:38 pmaig_welding написа:
Моля дайте съвет каква течна хидроизолация е подходяща за полагане върху бетонна подпорна стена, която ще бъде засипана след това с обратен насип. Под "течна" имам пред вид да се нанася с четка/валяк. Бих искал да си спестя мушамите, битума и мембраните. :?
ТЕЧНА БИТУМНО КАУЧУКОВА ГУМА. Не ползвай хидроизолация за баня.
MamaMy - майстор
Най-добре е добавка в бетона. Всичко останало е при вече свършен факт.
technaguma.com - помощник
вт фев 06, 2024 4:38 pmaig_welding написа:
Моля дайте съвет каква течна хидроизолация е подходяща за полагане върху бетонна подпорна стена, която ще бъде засипана след това с обратен насип. Под "течна" имам пред вид да се нанася с четка/валяк. Бих искал да си спестя мушамите, битума и мембраните. :?
Здравейте,
Течна гума Hydroflex-Universal е подходяща за хидроизолация на основи на сгради и подпорни стени.
Тя е за външна употреба, тъй като има висока еластичност и UV защита.
Последна промяна от Virtex на ср фев 07, 2024 7:30 pm, променено общо 1 път.
Причина: премахната реклама
Hursa - майстор
След като е нужна за подпорна стена и след като ще бъде "засипана" - за какво е нужно да е с "UV" защита, та и особено голяма еластичност не е нужна. Защо да купи нещо по-скъпо?
m_markovski - специалист
ср фев 07, 2024 3:20 amMamaMy написа:
Най-добре е добавка в бетона. Всичко останало е при вече свършен факт.
Плюс качествено вибриране. Щото иначе остават каверни и водата си тече през стената въпреки добавката.

Тема "Хидроизолация на подпорна стена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: