• 1
  • 2
Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
ebahti - майстор
nikogargov написа:
Може да не съм компетентен по точно този метод, но не мога да не пропусна да отбележа, че това ми мяса само на битумен грунд.
Верно е-не си компетентен!!!
VLADO66 - майстор
ИЗОМАКС се чеше по главата и се чуди какво да отговори.Може да пита Изофлекс и да настане масово чесане.После ще питат Акрофлекс и ще стане лудница.
ebahti - майстор
А3 съм доволен от и3омакс....ако се грундира,намаже се 1 път и се сложи едно платно което го дават и после се 3апечати с още 1 слои -би требвало да стане
nikogargov - специалист
ebahti написа:
А3 съм доволен от и3омакс....ако се грундира,намаже се 1 път и се сложи едно платно което го дават и после се 3апечати с още 1 слои -би требвало да стане

Открихте топлата вода, вече няма се дават луди пари за покриви, само се грундира маже се и се слага платно отгоре вурху керемидата :?: нищо лично но това не е да залепиш квадрат плочки в коредор :toimonster:
Ето отговора на Изомакс от стр9 в тяхната тема.
Благодатря на всички включили се. Владо

През годините, не веднъж е правено това което показват снимките - да се обработват керамични керемиди с битумни пасти и опита показва че това води до умерен успех. Това е така, защото керемидите могат да бъдат компрометирани по много начини, както е и при вас, а и не представляват една равнина която да се изолира. Затова е по-удачно да се помисли за вариант, в който въпроса се решава кардинално, а именно демонтаж на керемидите и направа на хидроизолационно покритие, което завършено в червено например, възвръща и естетиката. Ясно е че е по-скъпо, но пък ще е сигурно и трайно, а е добре да се сетим и за поговорката "Евтиното винаги струва скъпо."

Поздрави!


_________________
ИЗОМАКС - Българските течни хидроизолации
Mагазин/Склад: София, ул. Военна рампа 30
Доставка за цялата страна до 48 часа.
www.isomax.bg
bat_al_a - специалист
Това с течна гума върху керемиди ми се струва "бошлав" работа :?
VLADO66 - майстор
От написаното излиза че Изомакс е коректен. Ако не беше ,ще ти бухне една разходна норма от 4кг/м2, ще ти продаде материала и хич няма да го интересува.
nikogargov - специалист
VLADO66 написа:
От написаното излиза че Изомакс е коректен. Ако не беше ,ще ти бухне една разходна норма от 4кг/м2, ще ти продаде материала и хич няма да го интересува.
За да запазиш имиджа си трябва да бъдеш коректен и да казваш кое евтино колко скъпо ще ти струва. Това което предлагат те /специално този продукт/ може да е ефикасен както вече споменахме но не и върху керемиди. Керемидата подлежи само на един вид ремонт и на никаква запечатка с каквото и да било грундиране, намазнаве и слоьове пластове както се изразиха компетентни колеги :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
  • 1
  • 2

Тема "Течна гума върху керемиди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: