• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
Здравейте,
Искам да попитам, Понеже наскоро ми сложиха течна хидроизолация на терасата, с завършващ слой ИЗОМРАЗ цветен. Но сега като гледам, малко майстора си е оставил ръцете, смисиъл на 1-2 места леко прозира долния сив слой. Разбира се като количество съм гледал да спазя 2 слоя по 2 литра на квадрат и трети завършващ(1л. на кв.). Искам да попитам ще имам ли проблеми за напред с това че леко прозира(в смсиъл като вали, натрупва се сняг и впрочие). Благодаря. :?
iva6ki - специалист
Да питам и аз . Направих ремонтен канал в гараж 2 месеца беше сух и изведнъж 50см вода, предполагам е от спукан мръсен канал но няма как да установя и се пълни след източване. С какво би могло да се хидроизолира, немога да копая отстрани на бетона. За сега съм поръчал cerezit cx5 за проба 5кг. :?
yakinceto - специалист
Здравейте,може ли да се разрежда с бензин или нагрява изомакс А-нула.имам две торби,но малко са се сгъстили.Благодаря.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27

Тема "Вие питате-ИЗОМАКС отговаря! Всичко за хидроизолациите!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: