Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
Гост
Здравейте,

Открих този сайт случайно и бях възхитен от него, има наистина мното добра информация която ще ми помогне да избегна така наречените "майстори" /нека да не ми се обиждат сериозно занимаващите се хора - но наистина сред тях има и ...../

Искам да задам следния въпрос:

В края на 2004 съседите над мен си ремонтираха банята, след което в единият ъгъл се появи голямо петно което прерасна в набъбнала мазилка падаща сама. След разговор с тях за няколко месеца теча спря и аз отремонтирах ъгъла през лятото на 2005 с мазилка / продават готова/. През октомври 2005 течовете отново се появиха но вече на друго място - 50 см от стария по стената на която е тяхния душ. Дайте съвет какво да правя? :cry:
masteradmin - майстор
Ами попитай ги какво са оправили. Причината е пак в тях така или иначе ти нищо неможе да направиш, oсвен да им помогнеш да отстранят проблема. Някой път е нещо дребно (казанче на тоалетната прелива или някоя батерия капе от пръските просмуква)
skarlet_x - специалист
Има решение за хидроизолация на тавана ви но излиза скъпо и несигурно.Вашият съсед трва да си изолира пода на банята в противен случай нямате решение.А това означава нов ремонт
Имам същия проблем само. че от водосточната тръба на терасата.Още не съм приключила с ремонта и проблемите ми започнаха.Тъкмо напрвихме шпакловката и на следващия ден се появи петното.Сега не зная какво да правим.Комшиите казват че при тях няма нищо.Мисля да изкъртим около тръбата може да е спукана или около сифона които е поставен на терасата им да има някакъв теч.Нодаите ми съвет има ли нещо /пяна,или др./с което може да се напръска и след тожа да направим замаска.

Тема "Хидроизолация на течове в баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: