Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
tassel - специалист
Случайно някой да има наблюдения и впечатления от тази хидроизолация, а и от останалите продукти на фирмата?

http://www.active.bg/bg-17424.php
bat_al_a - специалист
Лично нямам точно на тази фирма, но мога да ти кажа каво съдържа:)
Комп 1: нищо повече от цимент
Комп2:Акрилатна дисперсия
Нищо не казвам конкретно за тази фирма и продукт, но от опит споменавам, че съм правил доста "поправки" след именно използвани подобни материали за ХИ, хидроизолационна замазка напукана като паяжина и хората се чудят и маят с какво да я заливат наново отгоре, да я махат ли какво ли:)
tassel - специалист
Е, тя не се използва за финално покритие. Винаги под плочки или друга настилка.
muhtarov - специалист
не съм пробвал от първа ръка, до колкото знам за разливните хидроизолациии, е че не понасят жега.

кухня, баня, ОК

ако обаче я ползваш за покрив, отгоре ако я нагрееш зада сложиш финиш слой хидроизолация, .. си и разказал играта.
bat_al_a - специалист
Колега, не си прав за течната ХИ, че не понася жега, голяма част от съвременните течни ХИ освен, че не се влиаят от "жегата", ами дори имат УВ защита и са именно крайно и достатъчно надеждно безшевно изолационно покритие. Просто поради факта, че е крайно ХИ покритие, ти нямаш нужда да я нагряваш и тем подобни щуротии за да лепиш допълнителни ХИ отгоре й.
muhtarov - специалист
bat_al_a написа:
Колега, не си прав за течната ХИ, че не понася жега, голяма част от съвременните течни ХИ освен, че не се влиаят от "жегата", ами дори имат УВ защита и са именно крайно и достатъчно надеждно безшевно изолационно покритие. Просто поради факта, че е крайно ХИ покритие, ти нямаш нужда да я нагряваш и тем подобни щуротии за да лепиш допълнителни ХИ отгоре й.
не споря, нито съм чел, нито съм пробвал.
но явно ще трябва да разуча малко инфо.
ако е и на добра цена, май скоро ще идва края на битумната хидроизолаця :?
fotenliev - специалист
какво ще кажете за басейн 35 кубика каква хидроизолация да взема преди това е минавана с фин пясък и цимент ама майсторите тогава май са си познали няколко торби цимент и сега е напукана на фини линийки отгоре ще го правя с стъклокерамика ако не сложа хидро дали ще ми губи вода или ще ми таи и да ми предложите някаква евтина хидроизолация

Тема "Мнения за хидроизолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: