Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
tassel - специалист
Започнах ремонта на покрива - плосък, с вътрешно отводняване. За зла участ още от първия ден на къртенето на старата замазка заваля дъжд. Плочата пропусна и то много. Имам още поне седмица работа и ме е страх да не завали пак, че не знам, какво ще правя тогава. Дайте съвет, с какво да третирам плочата, след като махна боклука и преди да започна с полагането на фибран и т.н. Имам няколко туби импрегнатор за бетон, камък..... Дали ще има някакъв ефект от него? Или да шпакловам с нещо......? :sad:
peshev-ko - специалист
Според мен-воалит,фибран,метална мрежа,замазка.После шпакловка с Хидрозол и крайно покритие.Успех!
tassel - специалист
Не мисля да правя обратен покрив. Просто нещо, с което да огранича евентуални нови течове временно. Може да избие тук, там петна по тавана, но не и да тече.
ISOMAX - специалист
Вариант за спиране на течовете за зимния период и довършване догодина напролет е да се нанесат 2 ръце от този материалкато се вложи и армировка от стъклена мрежа.

Поздрави!

Тема "Моля за съвет. Спешно!!!!!!!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: